Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám "híressé" tenni...

Hogyan tudnám "híressé" tenni a videóimat TikTokon, kikerülni a FYP-be? ( leírás )

Figyelt kérdés

Megfigyeltem már, hogy a magyar videók 90%-a alig kerül ki FY-ba, ha épp egy vadiúj oldalról töltötték fel az első videót.

Ezzel ellentétben pl. az angolok, lengyelek, németek videó mind ott vannak a FYP-emen, több ezer likeal (rengeteg olyan oldal, ami épp az első videóját töltötte fel!)

Na most én nem éppen a like miatt csinálnom a videóimat, de mégis csak rosszul esik, hogy én megcsinálok sokkal jobban egy videót, mint mondjuk tegyük fel egy német, az övé mégis több likeot kap.

Egyébként anime témájú videókat szoktam feltenni, a legmagasabb a 200 like, általában viszont 20-30 like érkezik a videóimra, amiket alight motion-el csinálok.

Van esetleg valami mód, amivel könnyebben kikerülhetek FY-ba? Esetleg TikTokon, gmailen (gmailos fiókom van) állítsak be egy másik országot, stb?



2023. júl. 8. 21:21
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ezt hanyagold és ne ezzel foglalkozz...

Ha már te tisztában vagy vele hogy jobb videókat csinálsz mint mások akkor az már rég rossz.

Szerintem van jobb dolgod minthogy ezzel a hülye tiktokkal foglalkozz!

2023. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!