Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudnám elolvasni a Deadpoo...

Hol tudnám elolvasni a Deadpool kepregényeket?

Figyelt kérdés
Már egy ideje elkezdett jobban érdekelni a Marvel képregények. Egyik kedvencen Deadpool kaladjai. De csak a 2012es szériát találtam meg online, magyarúl és az egyik könyvesboltban pár kemény borítós, 1-2 könyves történeteit. Valaki tudna segíteni, hogy hol tudnám elolvasni a többit?(pl a régebbieket vagy az ez évi szériát) Van valamilyen bolt magyar országon ahol megtudom venni vagy van online felület is? Magyarúl olvasnám, mert nem tudok angolul. De ha nincs más... akkor angolul is jó. Valaki tud segíteni?

2023. júl. 5. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha gondolod, nálam van egy eladó:

[link]


Aki 3000-ért hirdet, az én vagyok. Szegeden átvehető vagy postázom akárhogy, ahogy kéred (Foxpost, Magyar posta stb.).

2023. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!