Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szilveszteri buliba megyek,...

Szilveszteri buliba megyek, de nem ismerek, csak 2-3 embert. Leszünk kb.10-en. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a "hű de bátor ember", és nem is nagyon ismerek senkit. Mit tegyek, hogy barátkozzak, hogyan győzzem le a félelmem? Van egy közös hobbink, a csocsó (ha ez használ a tanácsadásban). A válaszokat előre is köszönöm.
2008. dec. 29. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a 2-3 ember csak ismeri a többieket,majd bemutatnak,és akkor már minden simán fog menni.És akkor már beszélgethettek akár a csocsóról is.Ne légy görcsös,legyél laza,ha megisztok valamit,közben már megjön a hangulat is.

Jó bulizást!

2008. dec. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam olyan buliba, ahol két embert ismertem összesen, 20x ennyien voltunk aztán végül megismerkedtem mindenkivel, nem egy ott megismert emberrel ma is tartom a kapcsolatot.

Egyébként meg szilveszteri bulin szinte biztos lesz alkohol meg mértéktelen vedelés pár pohár pia után úgyis megered a nyelved, ahogy mindenki másnak is.

2008. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kérd meg a barátaidat hogy mutassanak be a többieknek...utána meg úgy is feloldódik a hangulat,zene egy kis pia esetleg...szval nyugi:)
2008. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már találkoztunk, a fiúkkal megismerkedtem (bemutatkoztunk), de van 3 lány, őket még nem ismerem. És igazából attól félek, hogy zavarban leszek, mert még nem volt barátnőm (csak oviba :D). De remélem, hogy majd belemelegedek a buliba. :)
2008. dec. 30. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!Majd írd meg milyen volt a buli!


(első voltam)

2008. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hello! Jó volt a buli, volt minden! :D És lett egy csomó barátom. A végén még én maradtam egy csajjal és a testvéreivel takarítani...:) Tök jó volt, megyek máskor is. :P
2009. jan. 2. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Örülök,hogy jól érezted magad!!Ugye felesleges volt idegeskedni!:o)

(első)

2009. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát felesleges volt tényleg az idegeskedés, dehát első "rendes" buli, amire elmentem, sokan voltunk, és hát...nem tudtam, hogy milyen lesz. De nagyon jó volt. :) Dobott az önbizalmamon is. :)
2009. jan. 3. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!