Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy komoly...

Mit gondoltok egy komoly párkapcsolatban a külön bulizásról?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk. Én 22L, ő 21F. Baráti társaságunkban vannak akik járnak külön és vannak akik nem, én nem szeretek nélküle eljárni bulizni, egyszerüen nem érzem jól magam. Ő meg néha felhozza, hogy mehetnénk külön is. És én nem értem mért jó az, Nagyon jol el tudunk együtt buliizni, szoval nem emiatt. Ti mit gondoltok erről, kort is irjatok meg hogy miota vagytok együtt.
2010. okt. 10. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
sszerintem kell külüön is menni... csak bízzatok egymásban.
2010. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te tudod h. mennyire lehet megbízni a barátodban, milyen a kapcsolatotok...

Lehet h. csak arra van szüksége h. elmenjen a haverjaival egyet sörözni vagy valami hasonló, ahol nem vagy ott és nyugodtan tudjnak beszélgetni, nem kell feltétlenül arra gondolni h. azért akar elmenni egyedül h. megcsaljon! Ha szeret úgysem teszi meg, ha megteszi akkor meg inkább most, mint később... Nekem több mint 3 éves kapcsolatom volt és hasonló helyzetben voltam bnőmmel, ő sem akarta megérteni h. néha ez kell nekem és egy idő után elmentem haverjaimmal iszogatni, bulizni, ami neki nem tetszett,mérges volt rám pár napig, mert nem bízott bennem, pedig nem adtam rá okot soha... 19L/23F

2010. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!