Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Airsoft fegyverek mennyire...

Airsoft fegyverek mennyire tartósak?

Figyelt kérdés
Airsoft fegyver vásárlás előtt állok és látom elég bő a választék elég nagy árakkal sok helyen olvasgattam már utána de nemtudok egyenlőre dönteni elektromos vagy gázos esetleg, azt olvastam elektromos kezdőknek jobban ajánlott és talán ha jól informálódtam ezek kevesebb karbantartást is igényelnek ezek a 80-140 ezer ft körüli airsoft fegyverek mennyire tartósak ha vigyáz rá az ember mondjuk egy elektromos? Ki bír akár éveket is nehéz ezeket az airsoft fegyvereket karban tartani?

2023. márc. 5. 13:45
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Hát, figyelj:


-kibír, ha megveszed a nívósabb belső alkatrészekkel felszerelt modelleket.

Elektromosnál pl a gearbox 3 minőségben is készülhet, műanyag, spiáter és acél fogaskerekezéssel is. Ezek tartóssága így növekszik is.


Karbantartás, olajozás nem árt, ha nem műanyagok a csapágyak.


A hop-up relatíve olcsó, csövet már jóval drágábbért tudsz tuningként cserélni.


Gázosat nem javasolnám, erősen hőmérsékletfüggő a működésük, valamint azért mégiscsak egy nyomástartó edényt tárolsz huzamosabb ideig a fegyverben...


Típusban mi tetszik?

2023. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Kezdőknek mindenképpen elektromosat, lipo akksival. És ha spórolni akarsz taiwangun.com vagy gunfire.com. Megbizható oldalak. Amúgy a tartósság a használattól és a minőségtől is függ. Van amelyik olcsó és egy igazi öszvér, van ami drága és sz@r. Cyma márkát ajánlom. Elég megbízhatóak és kezdésnek a legjobb.
2023. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat illetve azt még megszeretném azt kérdezni hogy egy elektromos tudom van kisebb nagyobb aksi de hány lövést bír vagy mennyi ideig van el vele az ember?
2023. márc. 5. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Cymát semmiképpen ne vegyél, inkább Double Eagle replikák, amiben van mosfet/elektronika.

Sokkal többet kapsz kb egy cyma áráért, belsőre és külsőre is.


Egyébként változó, egy hopgumi cserével általában 1 év aktív használat után van valami kínjuk, aztán megint kb ennyi ideig jó.

2023. márc. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

de a cyma tipikusan kezdőknek van minek vegyen azonnal pl:

norvitchot

2023. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!