Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Netflix vs Disney Plus vs HBO...

Netflix vs Disney Plus vs HBO Max? Miért?

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 19:08
A kérdező szavazást indított:
Netflix
Disney Plus
HBO Max
30 szavazat
 1/6 anonim válasza:
77%

Netflix. HBO Maxon olyan filmek, sorozatok vannak, amiket már mindenki milliószor látott és fent vannak ncore-on, vagy a szekrény hátuljában valami 20 éves DVD-n a karácsonyfadíszek alatt, Disney Plus-on meg csak Disney, Marvel, és Star Wars van.


Kedvenc műfajom például a pszichológiai thriller. Netflix tele van egy csomóval amit még nem is láttam, Disney Plus-on különféle horrorfilmek vannak amiket ezzel is megtag-eltek, HBO Max-on meg semmi ilyen.

2023. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem fizess elő vagy felváltva, vagy párhuzamosan 1-1-1 hónapra mind a háromra, és a végéig lesz egy képed, hogy mit szeretsz nézni. (és csak azt fizesd onnantól tovább)

VAGY - bár ezt ahogy hallottam, büntetni tervezik - oszd meg valakivel az előfizetéseket, és felezve már azért olcsóbb.

A Netflix-en meg egyébként nagyon tolják az LMBTQ érzékenyítést, de persze azért bőven van mód az ilyesmit nem tartalmazó filmek, sorozatok közül is válogatni.

2023. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

1: Az NCORE-t azért nem érdemes - szerintem - idehozni, mert ennyi erővel nemigen hiszem, hogy van bármilyen olyan film is bármelyik streamingen, ami - max. 1-2 nap csúszással - ne lenne fenn ott is.

Ami a különbség, hogy mire nCore on seedeled, kínlódsz vele, minyavaja, streaming platformon - összességében véve nem egy nagy összeggel ellenében - ezt a kínlódást, órákig tartó várakozást - egy-egy film azért több gigabájt - megspórolod magadnak.

2023. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én inkább az HBO-t kedvelem, barátnőm inkább a Netflixet. Sajnos most az HBO (-Warner-Discovery) kicsit megnyírbálta a regionális produkciókat és az HBO Original produkciókat, ezzel szemben a Netflixen van pár regionális mű, csak nem kötik az orrod alá. Ajánlom a 'FindFlix' nevű böngésző add-ont.


Nemsokára nyugdíjazzák az HBO Maxot, és lesz egy új felületük, talán a tartalom is változik. Az talán változhat a felálláson. Szvsz az HBO-n is van sok színvonalas műsor, csak rettenetes a felületük, meg ahogy rotálják a filmeket. Nekem pl. tetszett a régi felületen, hogy kilistázta az 5 lineáris HBO csati műsorfüzetét, így gondolkodás nélkül lehetett nézhető filmet találni.


Még egy gondolat, sorozatban Netflix sokkal jobb. Szinkronban HBO, de egyenlítődik ki a mezőny rendesen. Még egy plusz az HBO-nak az, hogy egyelőre nézheted több IP-ről, több eszközről alap csomagban is.


Disney+ egyáltalán nem izgat. Olyan lemezgyűjtögetős feelingje van. Ha szereted újranézni a blockbustereket, szereted a never-ending franchise-okat, akkor simán lehet No. 1 is a Disney+. Azt hiszem, a Filmbarátokos Gergő mondta, hogy ő azt érzi perpill a legjobb vételnek.

2023. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Disney plus
2023. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Disney+. Na persze nem a Marvel bohóckodás miatt, hanem egyrészt mert ott a Star Wars, kb. az egyetlen nézhető, szórakoztató franchise 2023-ban, másrészt mert itt van egy csom jóféle régi akciófilm pl. Die Hard, ÁL/Arc, Szikla stb. amiket bármikor szívesen megnézek.

A Netflix számomra ingyen se kéne, ami filmet láttam róla az értékelhetetlenül rossz volt többségében, sorozatban sincs semmi nézhető ott.

HBO-n is csak a Gyűrűk ura ami érdekes, de a filmek megvannak DVD-n, az új sorozat meg az SJW propaganda miatt nem érdekel.

2023. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!