Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintem az emberi hülyeség...

Szerintem az emberi hülyeség megtestesülése, szerintetek? Volt már ilyen veletek, ha igen meséljetek?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam egy haverom szülinapi buliján,nem kellett volna elmennem...Éreztem,hogy nem kellene menni de leszartam és meg is szívtam.A "buli" kegyetlenül szar volt,egy haverom öccsével mentem el inkább biciglizni,sétálgatni mire meg vissza értünk a fürdőben volt egy csaj,aki úgy tele hányta a csapot,hogy el is dugult és a többiek nem is tudták hol van fél órája...Ok ezután a csapban turkáltam a hányásban,szedtem kifele a kaja darabokat meg pumpáltam,hogy megszűnjön a dugulás,aztán már kicsit rosszul lettem,rá bíztam másik két emberre.A haverom öccse(továbbiakban Ö)megvárt aztán kimentünk,hogy hol a csaj.Kivitték a járdára az árokhoz,amiben volt kb fél vagy 1 liter magasságú víz.Ok,ott figyelünk rá Ö-vel erre haverom mondja hogy hagyjuk egyedül mert azt kérte,de mi nem hagytuk,elvégre csontrészeg ember plusz vizes árok nem jó párosítás.Erre a többieknek elkezdett vergődni,hogy én nem fogom fel a csökevényes agyammal,hogy egyedül akar lenni stb,tartott egy kis előadást az erkölcsről stb és így tovább.Még ápoltunk egy másik embert is meg még effélék voltak és minket néztek(és néznek)hülyének,mi basztuk el a partit hogy vergődtünk stb...Mi nem kötekedtünk csak törődtünk a marhákkal akik annyit ittak,hogy majdnem mentőt kellett hívni és ez a köszönet.Kur*a nagy..
2010. szept. 26. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem is segíteni kellett volna annak a lánynak...
2010. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!