Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem részletesen hogyan lesz vkiből loop sztár?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és az az álmom hogy kpop sztár legyek. Viszont a szüleim ezt nagyon ellenzik és érthetetlen okokból gyűlölik az egész kpop-ot. Így tehát ha felvennének nem kísérnének ki (Már láttam rá példát hogy valakik a szülők tudta és/vagy beleegyezése nélkül lettek sztárok, Pl.: Yuta japán és a szülei tudta nélkül lett az) Viszont olvastam hogy 16 éves kortól már nem vagy a koreai repülőn "kíséretlen kiskorú" hány éves kortól nem kell szülői engedély nélkül utazhass a repülőn (saját pénzemből fizetném) és hogyan kell kifizetni? Meg azt is olvastam hogy 13-14 éves kor után nem kell szülői engedély ahhoz hogy részt vegyél a kpop meghallgatáson de ez a traineeségre és a karrierre is vonatkozik? Hogy működik egy egész meghallgatás? Meg hogy a szemem picit ázsiai és sokan mondták hogy megvan a kellő tehetségem a tánchoz így mennyi esély lenne arra hogy felvesznek a JYP-hoz, SM-hez, a P Nationhoz vagy a RBW-hez?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2022. szept. 25. 08:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy legalább 50%-ban kelet-ázsiai, akkor nagyobb cégekhez tuti nem fognak felvenni, amiket felsoroltál. Kis cégekhez meg most döntsd el, megéri e jelentkezni, ha ugyanúgy szenvedned kell, de 90%-kal kisebb az esélye, hogy valaha is híres leszel.
2022. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
És milyen népszerűbb kisebb cégek vannak? (Vagyis mi a nevük)
2022. szept. 26. 18:04
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A kisebb cégek közül rengeteg az átveréses, nagyon vigyázz.
2022. szept. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A YueHua Entertainmentnél lenne esélyem? (sokan mondják hogy kisebb cég)
2022. szept. 29. 18:28
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
nem
2022. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

alapból esélytelen magyarként, EURÓPAIként, de még lehetetlenebb egy JYP vagy egy SM. Könyörgöm, ez 2 a BIG3 közül.. nem tudom észrevetted e, de még a japán traineekkel is undorítóan viselkednek az iparban, sőt még a japán idolokkal is. de méghogy japán, hát még a félig koreaiakkal is. veled mit csinálnának szerinted? még csak ázsiai sincs benned, hát ne hülyéskedj már, mind az ipar, mind a kpop fanok kicsinálnának és sírva akarnál haza jönni, csak rábasznál, mert miután aláírtad a szerződést onnan te nem szabadulsz x évig.

non-asian idolok kb nincsenek is egyébként, egyedül a blackswant tudom, de ők is fatou miatt híresek (aki tiktokon releváns csak amúgy), az iparban ők is nullák, egy kis semmi companynál vannak, akik szerintem kb csődben vannak lassan, no-name a company meg a group is. valószínűleg még a többi idol sem ismeri őket.


16 éves vagy és így gondolkodsz? a szüleid nem azért ellenzik hogy veled csesszenek ki, hanem tudják hogy esélytelen és butaság, csak lehet nem akarják ezt kimondani, nehogy megbántsanak.

jól írták fentebb, hogy borzalmasak vagytok mind, akik így gondolkodtok amúgy.XDDD


a költségeket és a nyelvtudást még meg sem említettem ráadásul..

2023. febr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!