Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tényleg a valóságot mutatják,...

Tényleg a valóságot mutatják, Kowalsky meg a vega dalszövegi?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
A Kowalsky meg a Vega valóságról alkotott képét mutatják, nyilván.
2022. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nyergesgunti válasza:
100%

Minden zenének szerintem valami a valóságból adta az ihletet. Az hogy kinek mit mond, hogy jön át, mit jelent neki az meg már az egyéni értelmezés. Pl. Azahriah MIND1 száma sokak számára valami szerelmes számot ad át. Viszont egy interjúja szerint, nem tudom már idézni de a drogról vagy alkoholról való függőségről szól.


Nekem az AWS - Viszlát nyár című száma teljesen átértékelődött amikor Örs meghalt. Elötte is sokat mondott, de utána mintha minden bele lett volna fogalmazva.


Ki hogyan értelmezi. Aztán, hogy az írót mi inspirálhatta azt kevesen tudják néha. De a Varázsszavak beugrott kérdésed olvasásakor ami biztos, hogy vissza vezethető bármilyen élethelyzetre, legyen az ma, holnap vagy bármikor.

2022. szept. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!