Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki kivételesen...

Van itt olyan aki kivételesen szereti a tüzijátékokat? Már már rajongója?

Figyelt kérdés
Utálom, hogy nincs kivel megbeszélni a tüzijátékos híreket :)

2022. aug. 19. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én házilag szoktam összerakni profi színes bengálitüzeket, rakétákat, színes füstbombákat szökőkutakat hobbiból. Zöld, piros, kék, sárga, színek, recsegő, profi sikoly rakéták. A bitang erős dobhártya szaggató házi petárdák olyan vakitó fénnyel hogy káprázik a szemed a legnagyobb kedvencek. Kivételes dolgokat láttam, és kivételesen is szeretem.😉


Ilyeneket képzelj el példaként egy Magyar hobbista: bitchute.com/channel/X6adxEKbK8Ky/

2022. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Somló Volán Zrt. válasza:

Én szeretem a tüzijátékot. Kár, hogy csomó helyen lemondták. Pestre meg kinek van kedve ezért felmenni? (Kb 200 kilóméterre van tőlünk a főváros). Járunk oda eleget szemészeti okokból, na mindegy ez nem ide tartozik. Tévén meg nem az igazi. Remélem szilveszterkor lesz tüzijáték, nem igaz, hogy ezek a tüzijáték utálók 2 alkalmat nem bírnak ki 1 évben. Értem én, hogy a tüzijáték utálók szerint nincs mit ünnepelni, mert jönnek azzal a kifogással, hogy háború van meg kovid meg drága villanyszámla, én azt is értem hogy ez az adóból megy, de ha a tüzijáték utálók lefújják akkor már úgyse kapják vissza a pénzt. Az oké, hogy a tüzijátékra szánt pénzt a rászorulóknak adják, de akkor lehetne valami más tüzijáték helyett, pl fényjáték, vagy valami ilyesmi ami miatt érdemesnek talállnám kimenni az utcára, de nem. Hozzátenném, hogy én autista vagyok és szeretem az ilyen színes csillogó dolgokat, mint a tüzijáték, ilyet élőben úgyis csak max 2-szer látok 1 évben. Egyáltalán annak is örülök, hogy láthatok ilyesmit, mert csecsemő koromban szürkehályogot műteni kellett a szememen. Értem én, hogy nehéz idők vannak most, de legalább a tüzijáték örömét ne vegyék már el tőlünk. Nagyon ajánlom, hogy szilveszterkor legyen tüzijáték, mert ha nem én mérges leszek. Újévkor mindenféleképpen kell, hogy legyen tüzijáték, mert az új év ünneplésének az alapja a nagy zajkeltés, hogy az előző év rosszat akaró szellemeit vagy démonjait vagy mittonén mit elriasszuk, hogy az új évben ne kísértsen tovább. Ugye a tüzijáték teljesen jó erre a célra, mert hangos és némelyik látványos is, és ez augusztus 20-án és szilveszterkor teljesen normálisnak kéne legyen, hogy tüzijátékozik az ember. Szerintem tüzijáték nélkül unalmas lenne a szilveszter. Autistaként úgy gondolom, hogy a tüzijáték létfontossága az új év és az új kenyér ünneplésének, értem én hogy nincs új kenyér, de attól még országalapításunk évfordulójára megengedhetnénk magunknak a tüzijátékot. Én azt mondom, hogy minden évben kell legyen 2 szer tüzijáték hacsak nem jön egy vihar. Szóval én nem ellenzem a tüzijátékot, akik meg igen azoknak azt mondom, hogy ne nézzék, vagy füldugót is dughatnak a fülükbe, de ne rontsák már el mások szórakozását! A kommentel senkit nem akartam megbántani, ha ez mégis sikerült elnézést kérek. Csak miközben írtam a kommentet ideges lettem, hogy miért nincs tüzijáték.


16/F

2022. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akikkel megbeszélhetnél ilyen dolgokat ne is keress! A leg alapabb dolgokkal sincs tisztában a többség! Gyerekekkel és hozzá nemértőkkel találkozol jobb esetben. Ha kicsit jobban értesz hozzá, vagy ilyen közösség tagjává válsz felkerülsz a térképre. Ha téged érdekel profi tűzijátékokat is be tudsz szerezni külföldről. Illetve nincs olyan ami nem megoldható. Ez az oldal meg nem is szakirányú oldal. Ha úgymond komolyabb kényesebb kérdést tennél fel amire komolyabb kényesebb a válasz a kérdést a válasszal együtt törölnék! Még direkt evvel foglalkozó közösségekben pyrocenter, protechnika& robbantás index fórum, külföldi APC fórum, pyroforum.nl is ha feltennél bármi kérdést, felhoznál témát senki sem segítene érdemben.
2022. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as.. hú nem semmi amit írsz. Mi az oka mindnennek?
2022. aug. 20. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező tapasztalat. Csoportokban és fórumokon akik igazán értenek ahhoz amit kérdeznél ritkán válaszolnak. Sok esetben el is fogult a közösség. Aki tesz adott dologról közzé tartalmat és látszik rajta hogy nem ma kezdte azok aránylag tudnak hozzászólni a témához. Javarésze tűzijáték témában gyerek, ha készíteni is próbál valamit a legtöbb egy igénytelen silány valami. Akik értenek jobban hozzá azoknak a hatóság begyűjti az IP címét, email címét ilyen fórumokról mint ez. Ezt profi körök mesélték. Illetve privát levelezéssel a közelükbe próbálnak férkőzni, megfigyelik őket hosszútávon. Egy 100 milis vetőcsöves beszerzése, rakéta, profi tűzijáték mindenkinek elérhető de akik jobban benne vannak azok tudják hogyan. Ami a készítést illeti a legtöbb a leg alapabb dolgokat sem tudja megcsinálni, pedig mindent iszonyú profin meglehet. Ha irkálsz is TOR mögül létrehozott olyan email címmel aminél semmi sem köthető hozzád, igénytelen fórumokon meg valami eldobható email címmel regisztrált nikkel ha téged jobban érdekel. Ami az ilyen milyen tűzijátékokat vettem és közzéteszi a Youtubon javarésze töketlen gyerek. A PyroMágus meg a Beni Pyro gyerekeket hülyítenek igénytelen gyerekes vackokkal. A Magyar pirotechnika egy vicc. Akik valóban értettek hozzá a Youtube cenzúrázta őket. Ami a Magyar közösségeket illeti hatóságiakból (akik javarészt dezinformálnak, meg meg próbálnak rádijeszteni) meg gyerekekből áll. Profibb emberek vannak (akiket figyelnek), profi Magyar hobbi közösség nincsen!
2022. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt vagy még?
2023. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!