Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik oldalon érdemes pókerezni?

Melyik oldalon érdemes pókerezni?

Figyelt kérdés

Az unibetet próbáltam,azonban nem volt elég számú játékos,hogy a megfelelő időben a számomra megfelelő téten játszam.

Sit n go játékokban veszek részt általában,különböző tétekkel beülve,annak függvényében hogy nyerek vagy veszítek.



2022. júl. 14. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdőként inkább a low stakes cash gamet ajánlom. Igazából mindegy hol, az NL 2 mindenhol soft, talán a Partypokeren vagy a GG-n érdemes elkezdeni.
2022. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Unibeten kevesen játszanak


Ott érdemes játszani ami éppen "divatos", mert ott tobzódik mindenki pláne a rekreációs játékosok


Ez most épp a GG.

2022. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Mega Hit Póker is jó. Könnyű pénzt szerezni rajta, ha elfogy. Meg játszani is könnyű rajta.
2022. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3, nem játékokról beszéltünk

valódi pénzes pókerről van szó

2022. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Ja értem. 😶

2022. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából full kezdőként kb mindegy. Csak az a lényeg, hogy legyen forgalom. Ami fontos, hogy a legkisebb téten kell játszani kezdőként, az mindenhol gyenge. Magasabb téten ugyancsak mindegy, mert a kezdőket bárhol kicsontozzák.
2022. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából alacsony téten játszom egészen addig amíg a megfelelő profitot tudom hozni,azonban ha veszítek mindig magasabb téten folytatom a játékot és úgy tapasztaltam hogy ilyen stratégiával nyereséges játékot tudok folytatni.

A baj az,hogy sokat kell várnom,mire elegen leszünk a játék megkezdéséhez. Naponta 4 órát tudok a játékra fordítani de ha nem tudok a megfelelő téten játszani,akkor nem tudok nyereséges maradni.

2022. júl. 18. 11:33
 8/8 anonim ***** válasza:

"ha veszítek mindig magasabb téten folytatom a játékot és úgy tapasztaltam hogy ilyen stratégiával nyereséges játékot tudok folytatni."


Ez nem stratégia, hanem egyenes út a lenullázódás felé. Ezen minden kezdő játékos átmegy, én is átmentem rajta régen. Hidd el nekem, aki konyítok kicsit a játékhoz, hogy minél magasabb szinten játszol, annál nehezebb nyerni. Rövidtávon persze kijöhet jól a lépés, de hosszútávon ez csak egyre nagyobb bukást fog okozni, mert ha belekerülsz egy rossz szériába, akkor a magasabb tétekkel csak többet fogsz bukni. Meg ugye az sem segít, hogy magasabb téten jobb játékosokkal fogsz szembe kerülni.


"A baj az,hogy sokat kell várnom,mire elegen leszünk a játék megkezdéséhez. "

Játsz másik oldalon, vagy cash game-ezz. Vagy nyomj zoom pokert, ott egyáltalán nem kell várni, hanem folyamatosan akció van.


Napi 4 órával ha jól cashezzel, akkor sokkal többet fogsz nyerni, mint a sit and go-kkal. Nem csoda, hogy ez a játékmód már teljesen kiment a divatból.

2022. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!