Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hova lehet menni bulizni 18...

Pit_911 kérdése:

Hova lehet menni bulizni 18 év alatt?

Figyelt kérdés
Kutakodtam az interneten, hogy mit írnak az emberek hova fognak beengedni, ha még csak 16 éves vagyok és az egyik este elmentem néhány helyre, de nem jártam sikerrel. Jártam az Instant-ban, Heaven-ben, Ötkert-ben és a Living Room-ban, de ezek közül csak a Living Room-ba engedtek be. Ott pedig nagyon kevesen voltak és idősebb 30-as korosztály. Gondolom semmilyen híresebb helyre se fognak beengedni. Nem kell a belvárosban lennie vagy híresnek lennie, csak egy olyan helyet keresek ahol nagyjából velem egykorúak vannak és nem teljesen üres.

2022. febr. 7. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Házibuliba.
2022. febr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel általában a bulikban alkoholt fogyasztanak az emberek és mivel 18 év alatt nem adhatnak ki alkoholt így valószínűleg sehova.

Így marad tényleg a házibuli

2022. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze én is tudom, hogy egy házibuliba tuti beengednének. De most kifejezetten szórakozóhelyeket keresek. Biztos vannak eldugott kevésbé ismert helyek amit az interneten nem lehet megtalálni.
2022. febr. 8. 18:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Másoktól azt hallottam, hogy még a Cat esélyes lehet.
2022. febr. 8. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!