Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért facebook függő minden...

Miért facebook függő minden tizenéves?

Figyelt kérdés
Engem abszolút nem érdekel, de mi fogott meg titeket benne?
2010. szept. 9. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
minden enyhe tulzás nekem nicsn ien szarom:D
2010. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:

Én már kérdeztem meg (rajc*gány) ismerősömet, hogy miért ment át Faszbúkra iwiw-ről:

Azt mondta, hogy külföldi szerveren van, és nem fagy le, mint az iwiw, nem is lassú mint az iwiw.

Na meg, hogy az iwiw-et nézik a napiszaros szerkesztők, és nem akar kikerülni.

Az meg nem jut eszébe, hogy a fércbúkot is figyelik, na mindegy.


Engem az idegesít a legjobban, hogy állandóan MINDENKI erről a sz*rról beszél. Azt én sem értem, hogy miért olyan divat ez mostanában, hogy minden fiatal ott nyomul.

Amíg a T tulajdonában van az iwiw addig nem fog úgy se megszűnni, de még lehet jobb.

Nem tudom, hogy korábban regisztráltam-e FB-re, de ha igen, azóta se néztem fel, mert zavar ez a divat ajnározás.


Nézzétek meg a South Park egyik részét, ami erről szól. Én nagyokat röhögtem rajta. :)

[link]

14-edik évad, 4-edik rész

2010. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!