Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudnék Poppy Parker...

Hol tudnék Poppy Parker babákat beszerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni Poppy Parker babákat, kiegészítőket, stb, és eddig csak e-bayen, meg egy-két, az eredeti oldal szerint ajánlott oldalon találtam nagyon szűk palettát. Magyarországon nem foglalkozik senki értékesítéssel, berendeléssel, vagy nincs valami facebook csoport esetleg, ahol akár használt babákat és kellékeket is cserélgetnek, árulnak emberek? Kicsit félek a külföldi rendeléstől, főleg most pandémia alatt, nem is mindenki szállít hozzánk, e-bayen meg a minőségtől félek, nehogy hamisat rendeljek be véletlenül.

Vagy esetleg ha valaki szokott rendelni és ismer megbízható oldalt, az is nagy segítség lenne.

Még nem vagyok gyüjtő, de nagyon megtetszettek ezek az egyedi babák, és kifejezetten ezek. Néztem hasonlóakat, most nem emlékszem a márkajelzésükre, mert kb 2 hónapja voltam ebben nagyon benne, most meg csak eszembe jutott ide írni, meg keresgéltem kicsit sikertelenül, de kifejezetten Poppy Parker babák érdekelnének csak.

Azért nem játék kategóriába írtam ki, mert azért ez kicsit komolyabb mint egy játék, főleg ha gyüjtő az ember. :)


Előre is köszi!



#baba #Barbie #Poppy #Parker #poppyparker #poppy parker
2021. dec. 8. 09:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!