Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmennétek egyedüli lányként...

Elmennétek egyedüli lányként szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Miért, honnan tudod hogy nem lesznek más lányok?

Amúgy nem, félős vagyok és antiszociális is.

2021. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem hogy egyedül és lányként nem a helyszínen egyedüli lány.
2021. nov. 28. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem,még félreértik a pasik,azt hinnék egyéjszakásra vadászok.
2021. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem mernék
2021. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyszer kaptam ginát az italomba,pedig óvatos vagyok. A szerencsén múlott,hogy nem lett baj. Akkor egyedül voltam. Se ott lenni,sem hazamenni nem mernék már egyedül.
2021. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Miért, amúgy nem ezért járnak az emberek szórakozóhelyre? Hülyére inni magukat aztán két hányás közt dugni valami random pasival? Én legalábbis életem 25 éve alatt nem tudtam rájönni hogy szórakozóhelyre ezen felül mi okból megy valaki, mert ott normálisan, kulturáltan jól érezni magad sok részeg disznó között, sötétben, bömbölő tuctucban egészen biztosan nem lehet, és nem is nagyon szokás ahogy észrevettem. Oda csak az alja jár. Ez kb. olyan mintha valaki megkérdezné hogy egy katonai támaszpontra be mernétek-e menni, nem féltek-e hogy lelőnek. Ha nem akarod hogy lelőjenek akkor nem mész be. Ugyanez a szórakozóhellyel, ha nem akarod hogy leitassanak és megdugjanak akkor nem mész oda, mert másért úgysem megy oda senki.
2021. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!