Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Wattpad-on van valamilyen...

Wattpad-on van valamilyen lehetőség a történetek népszerűsítésére?

Figyelt kérdés
Főként az érdekelne, hogy esetleg van-e valamilyen lehetőség a történetek kiemelésére, hogy mások főképernyőjén megjelenjen?

2021. nov. 9. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Maga a wattpaden nincs erre lehetőség. Mindenkénel az utolsó keresés, gyakrabban nézett kategoria alapján bukkanak fel véletlenszerűen a könyvek.


Természetesen vannak alternatívák is, mint például a Facebookos csoportok vagy a Tiktok.

2021. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

*előző vagyok


Szokták még azt csinálni, hogy itt gyakorin kérnek véleményt. Habár ez nem hirdetés, de volt, hogy én is elkezdtem olvasni egy ilyen könyvet.

2021. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ide nem nagyon mertem kitenni hátha hirdetésnek veszik és törlik a kérdésemet, de jó lenne, ha többen olvasnák amit írok, és kapnék visszajelzéseket, még akkor is, negatív is. :)
2021. nov. 9. 15:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Küld el nekem nyugodtan privátba a linket, ha szeretnéd.
2021. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Wattpadosok nevű facebook csoport. Egyéb írói csoportok, amiben hobbi írók oszthatják meg írásaikat. Ezen kívül... írj jót, légy türelmes. Igaz, nem mindegyik történetre igaz, de ha kitartó vagy, megszületik a táborod.
2021. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is
2021. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Sajnos most türelmesnek lenni, kicsit nehéz! Rengeteg ötletem van, csak nagyon nehezen írom le őket. Még amikor régebben egy füzetben vezettem, könnyebben ment, mint ahogy mostanában csinálom a gép előtt! Engem az sem érdekel, ha azt kapnám visszajelzésnek, hogy rossz a megfogalmazásom, ha kapnék olyan visszajelzést, hogy legalább az alap történet jó lenne, vagyis természetesen érdekel minden kritika! Úgyis át fogom írni az összes történetemet, mert egyenlőre túl rövidnek tartom őket. De adna egy kis reményt, ha lennének visszajelzések :)

HA negatív visszajelzést kapnék akkor azért írnék, hogy jobb legyek, ha pozítí akkor meg azért, hogy még jobb legyek :)

2021. nov. 9. 17:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Már elég kevés ilyen működik, de vannak Instagram oldalak, amik kiteszik a könyved az oldalukra reklámképp. Ha beírod az Insta keresőjébe, hogy "Wattpad reklám", vagy "Wattpad ajánló", akkor bedob egy párat. 1-2 oldal még ma is működik.
2021. nov. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is jöhet link. :)

Az olvasottság növelésére ajánlom, hogy "építs ki" wattpadon egy ismerősi kört. Kommentálj, csillagozz hasonló témájú, zsánerű írásokat, és akkor ők is (ha még aktívak) megnézik a tiédet, esetleg véleményt mondanak. Ez a kisebb fandomokban működik a legjobban, de bárhol eredményre vezethet.

(A komment persze ne abból álljon, hogy "nézz rá az írásomra". Arról mondj véleményt, amit ő írt, aztán ha szimpatikus vagy neki, akkor magától fog menni a profilodra).

2021. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hali. Nekem is tudnál egy linket küldeni? Egyébként én is ezzel a gonddal küzdök, hogy nem sokan olvassák a történeteimet, bár én még nemrég kezdtem. Sajnos azt tapasztalom, hogy arra van igény, ami mind ugyan arról szól, tele van nyelvtani hibával, benne van, hogy 18+ stb. Érdekelne a sztorid, szóval megköszönném, ha küldenél egy linket :D
2021. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!