Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen volt az idei kecskeméti...

Milyen volt az idei kecskeméti repülőnap? Megérte rá várni?

Figyelt kérdés

#Kecskeméti Repülőnap #Légi parádé
2021. aug. 29. 21:35
 1/3 anonim válasza:

Nem volt rossz, de nem is volt kiemelkedő.


Ami jó volt (szerintem):


Szervezés, profi módon, odafigyeltek az emberekre. Parkolóba simán bejutottam 10 órakor. 10:30-kor már bent voltam a rendezvénen. Közben séta, buszozás, becsekkolás.


Mondjuk én tapasztalt rendezvény látogatónak tartom magam. Direkt előre készíten a dolgokat, átláthatóan pakolok a táskába, nem viszek minden szart feleslegesen. Plusz előre megnéztem az útvonalat, melyik parkoló lehet a leginkább kieső, oda mentem.


Közönség. Komolyan mondom, relatív kulturáltan ment mindenki akár az úton, akár a rendezvényen. Nem volt tolakodás, viselkedtem bent is az emberek. De lehet csak az én küszöb határom lett magasabb :D

2021. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ami "rossz" volt:


Szokásos rendezvény problémák, sok ember, sorok. Minden megspékelve dilettáns kiszolgálással. Egy darab 800 Forintos jeges kávét kértem. A kislány 3 percen keresztül próbálta kiszámolni, mennyi 10 ezerből a visszajáró, majd a másik segítségét kérte. Ha nem látom nem hiszem el. Mások is hasonlókra panaszkodtak. hungaroringen voltam előtte ott sokkal gyorsabban ment a kiszolgálás és volt kártyás fizetés ami gyorsította szintén a folyamatot.

2021. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Amúgy maga a program az olyan szó-szó volt.


Szokásos Csehek, Lengyelek, stb voltak, kiállító stand kifejezetten vérszegény volt. Mondjuk voltak új dolguk, mint a légierő Airbus gépei, vagy menő volt a KC-135-ös.


Légi programban a Török Csillagok meg Szaúdi sólymok voltak a profik előbbiek már sokadjára járnak itt, utóbbiak most először. Helikopteres, kisgépes bemutatók sokkal látványosabbak a kisebb repülőnapokon, ahol testközelből látod az égben a gépeket.


Összességében láttam már jobbat.


Régen azért voltak nagy vasak, Szuhojok, F-16, F-15, Mig-29-esek, F-4-esek a kiállított részen és levegőben is. Vagy anno volt Harrier.


NYilván azóta változott a világ, változtak a "haverok" változtak a típusok, sokat kivontak És hát nekem az előző repnap óta eltelt 10+ év így én is változtam :D

2021. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!