Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztivál, koncert józanul...

Fesztivál, koncert józanul vagy legalábbis nem seggrészegen! Valaki rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretem a ROCK zenét és a koncerteket, de sajnos nem találok olyan emberkéket akikkel nyugodtan eltudnék menni ilyenekre, mivel akikkel járok mindenki seggrészegre issza magát, és egyszerűen nem lehet velük normálisan beszélgetni illetve szórakozni...

Vannak még rajtam kívül olyanok akik akár fesztiválra vagy koncertre nem a piálás miatt mennek, hanem a normális szorakozás miatt??? Amúgy mielőtt írnátok, azért nem iszok, mivel utálom a piát!!!


2010. aug. 29. 21:38
 1/2 anonim válasza:
Én szoktam alkoholizálni, koncerteken is és csak úgy egy buliban is. Viszont elítélem azokat, akik túlzásba viszik, és már gondolkodni, nemhogy bulizni nem tudnak ésszel. Szóval... szerintem nagyjából ugyanaz a gondolkodásunk :) És igen, léteznek ilyen emberek, csak kevés van belőlük.
2010. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem iszom alkohol neműt de egy joint szinte mindig elröppen. :) De attól csak beszédesebb leszek.
2010. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!