Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lehet e t-home-os netem...

Lehet e t-home-os netem vezetékes telefon nélkül?

Figyelt kérdés

Nézegetem a honlapot, de annyira bonyolult, mindenhol csak tv, és telefon mellé rendelés esetén vannak irva árak,

engem az érdekelne, hogy ha csak tv-t, és internetet szeretnék azt meg lehet e oldani?

Illetve mennyiért kb?

Kőszi előre is.


2010. aug. 23. 14:39
 1/8 anonim válasza:
lehet, nekünk most fognak jönni a napokban bekötni. 8000 körül van a tv + net havonta.
2010. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ó kőszőnőm, és megtudnád mondani, hogy hány csatorna, illetve milyen sebbességű internet van ebben a csomagban, és hogy mi a csomag neve?
2010. aug. 23. 14:53
 3/8 A kérdező kommentje:
és még az is érdekelne, hogy bekőtési díj, vagy vmi egyszeri díj van e, amit ki kell fizetni?
2010. aug. 23. 14:58
 4/8 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:
Általában ősszel (október 1, és dec 31. között) szokott olyan akció lenni, hogy ingyen van a bekötés, és év végéig nincs havidíj, de ennek majd nézz utána. Persze opcionális, hogy a 3-ból mit kérsz, és úgy számítják a díjakat.
2010. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
első vagyok. nincs se bekötési díj, se egyszeri díj. az internet az alap csomag (5 Mbit/sec), ami így a duplás kedvezménnyel 4050 Ft-ba kerül, a tv pedig a családi csomag, 5090 Ft. de úgy variálod a tv-t és a netet, ahogy szeretnéd. mi gondolkoztunk, hogy netből az eggyel drágább csomagot választjuk (családi, 15 Mbit/s, 8200 Ft), de aztán mégsem. ja és ezek az árak egyéves hűségnyilatkozatnál vannak, természetesen hűségidő nélkül drágább. tényleg szoktak lenni olyan akciók, hogy egy ideig nem kell fizetni, vagy csak a felét kell, sajnos nekünk most pont úgy jött, hogy nem volt ilyen.
2010. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
azt elfelejtettem írni, hogy a családi csomagban 53 csatorna van elvileg.
2010. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kőszőnőm szépen nektek.

És milyen elven műkődik a net? tehátt az minden településen műkődhet, telefon nélkül vagy csak a nagyobb városokban?

mert nekünk egyáltalán nincs vezetékes telónk.

2010. aug. 24. 11:28
 8/8 anonim válasza:
nekünk sincs telefonunk, ehhez nem is kell. azt nem tudom, hogy minden településen működik-e, de én emlékszem, hogy jó pár évvel ezelőtt még budapest egyes részein se lehetett igényelni kábelnetet. telefonálj nekik szerintem, vagy menj be és kérdezd meg.
2010. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!