Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pécsett melyik antikváriumba...

Pécsett melyik antikváriumba lehet bevinni videokazettákat?

Figyelt kérdés
Vannak még régről videokazettáink, amiken filmek is vannak. Pécsett melyik antikváriumban fogadják be őket? Most vírus miatt gondolom sehol, de normál esetben?

2021. márc. 11. 15:07
 1/2 Pécs-pécs válasza:

Szerintem ilyesmit nem nagyon vesznek meg.

Még tényleg értékes dolgokat sem. Én nagyon régi 1800-as évek beli könyveket akartam eladni. 500 forintot akartak adni darabjáért. Magyarországon mindenki le akar húzni mindenkit.

Szóval nem hiszem, hogy video kazettákért annyit adnak, hogy egyáltalán azt a fáradságot megéri, hogy bevidd a boltba őket.

2021. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még ha nem is adnának semmit érte, akkor is beadnám, mert itthon tényleg csak porfogók, csak foglalják a helyet, szeretnék tőlük megszabadulni, de azért ki se szeretném őket dobni, mert hátha valakinek még hasznos lenne.
2021. márc. 16. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!