Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » (youtube) Déri Gabriella...

(youtube) Déri Gabriella aquarius helena valós vagy troll?

Figyelt kérdés

A hölgy tényleg azt hiszi, hogy démonhordozó vagy csak megjátsza? Nem tudom hova tenni.

Egyik nap dobta fel a youtube az egyik videóját, megnéztem. A kinézete (bocsi, hogy ilyet mondok) alapján látszik, hogy valami nincs rendben nála. De nem tudom mit gondoljak róla, ha megjátsza és troll akkor vicces de ha komolyan gondolja, akkor nagyon sajnálom.

Sok komment adja alá a lovat, szinte alig van negatív komment, azokat is "jól" kezeli xD

Ha nem ismeritek, akkor keressetek rá, és mondjátok meg, mit gondoltok.



2021. febr. 25. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Troll
2021. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Csak kitalálta ezeket. Ha nézed a videóit, mikor a "démonjairól" és a dolgaikról beszél, kapkodja a tekintetét a kamerából, sokszor néz félre, túl sok gondolkodásiidő van a szavak, mondatok között.

Ahogy barátnőmtől hallottam, a neki nem tetsző negatív kommenteket csak simán egyszerűen kitörli. :)

2021. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is láttam pár videóját. Ő szerintem beteg, fogyatékos. Nem teljesen, hanem bizonyos mértékű fogyatékossága van. Hát ez egyértelműen látszik is. Ő persze azt mondja hogy nem az, de tudjuk hogy az.

A kommenteket én sem értem, nyilván nem akarják bántani és ezért több a jó komment mint a rossz...de azért némelyiket túlzásnak és nevetségesnek tartom. Pl amikor olyat írnak, hogy "Nagyon jók a videoid, egyre jobb a minőség is...Imádom a videoidat...Szép vagy...stb)

2021. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!