Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha rátok törne a fosás órán,...

Ha rátok törne a fosás órán, jelentkeznétek, hogy ki mehessetek vagy kirohannátok?

Figyelt kérdés
Múltkor az ofő kiment kezet mosni, mi meg azt hittük, hogy mindjárt befosik vagy befoss. Padtársam kirohanna, én lehet jelentkeznék.

#Rohanó világ #Kaga #Rászartam a falra
2021. jan. 6. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkeznék, hogy nagyon rám tört a rosszullét és mindenképp ki kéne mennem. Azt lehetőleg nem mondanám, hogy az anyagcserémmel van gond, mert szerintem így is sejtené mindenki, másrészről nem éppen lennének empatikusak az osztálytársak ilyen esetben. Viszont ha a tanár nem engedne ki (bár erre azért kicsi az esély szerintem), én akkor is kimennék, pont nem érdekelne mi baja van ezzel.


20/F

2021. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkeznék, azt nyilván nem mondanám meg, hogy "tanárnő, majd befosok" szimplán megkérdezném, hogy ki mehetek-e mosdóba. Az illetlenség, ha kirohansz és nem megengedett. Biztos kapnál egy fejmosást hogy hát ezt nem így kell.
2021. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha a kullantás a lukam nyaldossa, akkor muszaj futni
2021. jan. 7. 02:32
 4/5 anonim ***** válasza:
A fosás az egyetlen aminél bár ugyanúgy megkérdezném, hogy kimehetek-e, de ha nem engedi meg, akkor is kimennék, hiszen nincs más választásom. Legfeljebb az módosítana a helyzeten, hogy mondjuk csak 5-6 perc van az óra végéig, talán azt kibírnám. Abba mondjuk már nem akarnék belemenni, hogy nekem a tanár ne mondja meg, hogy mit csinálhatok a saját testemmel vészhelyzetben. Amíg az óráján ülök, addig úgy fütyülök, ahogy neki tetszik, de ha problémám van, akkor egy jelzéssel (legyen az kérdés, vagy kijelentés) karöltve kimegyek mindenképp fosni. De egyébként a legtöbb tanár rendes ilyen helyzetben és kienged, ha normálisan közli a diák vele. Igazából akkor is ki szokták már engedni a diákokat, ha van egy fontos bejövő hívásuk, vagy akarnak valami kaját venni maguknak. Engem még kávét venni is kiengedtek. Egyébként velem még sohase történt ilyen, hogy iskolában befostam (szerencsére), mert az ember ezt már reggel is érzi, hogy gond van az anyagcseréjével és jó esetben bölcsen skippeli azt a napot.
2021. jan. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szólnék, majd kimegyek
2023. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!