Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Könyv,film,videojáték ezek...

Könyv,film,videojáték ezek közül melyik formula tud számodra a leghitelesebben,és legjobban elmesélni egy történetet?Melyiket érzed a leginkább kielégítőnek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy számodra ha adva van egy sztori,legyen az fantasy,scifi vagy horror a három típus közül melyik tudja leginkább átadni a hangulatot,és melyik folyamatot élvezed leginkább és miért?

2020. dec. 14. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Az olvasás. Sokkal jobban bele tudom élni magam.(de ettől függetlenül filmeket nézni is szeretek, de azért az mégsem az igazi). Sokkal jobb, amikor elképzelem amit olvasok, úgy néznek ki a karakterek, ahogy én látom őket, szinte hallom a hangjukat a fejemben... Nem hiába merülök el annyira könnyen a könyvekben. Plusz az is sokat ad hozzá a dologhoz, hogy számomra pótolhatatlanok például a főszereplő gondolatai, magában tett megjegyzései, amit ugye (a legtöbb) film nem képes visszaadni.


Az pedig, hogy valaki videojátékon keresztül is megtud élni egy történetet, mint mondjuk egy filmet, az számomra teljesen új információ, nekem ez elképzelhetetlen, mivel alapból nem szoktam sokat játszani... De jó tudni, hogy ilyen is van. :D

2020. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!