Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az úgy csinálunk, mintha...

Az úgy csinálunk, mintha 2007-2012 lenne csoportban nem kéne szabályokat bevezetni?

Figyelt kérdés

Csak mert a posztok felének semmi köze 2007-2012-höz. Sokszor látni 90-es, sőt 80-as évekbeli dolgokat megosztva, minap egy commodore-os játék videóját töltötte fel valaki.


Tök jó lenne, ha a csoport tényleg a címben lévő időszakhoz köthető nosztalgiásáról szólna.



2020. okt. 28. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehetne ezt ott megbeszélni?
2020. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem tőlük kérdezed meg ugyanezt? Itt senkinek semmi köze a kérdés témájához.
2020. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem az zavar, hogy a tagok többsége 2000 körül született, én viszont 89-es vagyok, így alig akad olyan, aki értékeli az időszakhoz köthető bulizós, berugós, csajozós posztjaimat.


Mikor olyanokat posztolok, hogy "Ki jön Junkies koncertre a Pecsába?" vagy "szerintetek a kék vagy a piros viceroy a jobb cigi?", kapok vagy 1-2 lájkot, mert kb. gőzük sincs miről van szó. Ha kiraknék egy akkori rajzfilmhőst, akkor tuti kapnék 100 lájkot fél óra alatt.


Kéne egy-egy külön csoport azoknak, akik akkor kisgyerekek voltak és azoknak, akik akkor fiatalok.

2020. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Engem az zavar, hogy a tagok többsége 2000 körül született.."


Pontosan. A legtöbbeknek a csoport egyszerűen óvoda-nosztalgia. Én az akkoriban felkapott youtube videókat szoktam kiposztolni (pl. idegbeteg Gabi, penge Pákó, Pepsi Béla, Budapest tévés ökörségek meg minden ilyesmi, amin a haverokkal röhögtünk gimisekként), de erre általában síri csend a reakció azoktól, akik akkoriban épp megtanultak bilire ülni (és ők teszik ki a csoport majdnem egészét).


Csak azok a posztok sikeresek, amik valami akkori mesefilmről, édességről, gyümiléről stb. szólnak. És ezek meg már nekem tök ismeretlenek..


Szerintem is jó lenne, egy pl. "Úgy csinálunk, mintha 2007-2012-ben lennénk 15-25 évesek" csoport létrehozása.


Üdv,

egy 91-es évjárat.

2020. dec. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!