Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Amikor valaki fűvezik elösször...

Amikor valaki fűvezik elösször akkor milyen hatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 00:09
 1/9 anonim válasza:
33%
HALUCINÁCIÓ KETTŐSLÁTÁS AZ BIZTOS + ROSSZ KÖZÉRZET
2010. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
a helyedben nem füveznék
2010. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

00:15!


Ez nem igaz! Én sose hallucináltam és kettős látásom se volt még.


Kérdező!


Szerencsés esetben: Jó kedv, röhögőgörcs, enyhe tompultság, totális ellazulás...

Rosszabb esetben: Totális tompultság, úgy érzed mindenki hülyének néz, nem mersz megszólalni nehogy kiröhögjenek, hányinger.....

2010. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 8. 00:30
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem nem volt röhögőgörcsöm... hallucinációm volt, azt hittem egyszer, hogy egy csóka van mögöttem és figyel, a másik -amit utólag meséltek nekem- hogy rátámaszkodtam egy ott nem lévő autóra XD
2010. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az érdekes lehetett. Nem volt lsd-vel átitatva????
2010. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát én nem tudok róla, hogy átitatták volna...
2010. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vízjég válasza:
Például véletlenül kifogyhat a benzin a fűnyíróból, vagy rossz stratégiával indulsz neki a kertnek. Neadjisten ráhúzod a lábadra, vagy levágod a virágokat is...
2010. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

kérdező és kedves válaszolók!

válaszolók: a válaszaitok roppant helytelenek. a fűtől nem lehet sem halucinálni, sem nemlétező kocsikra támaszkodni. nem lesz kettős látásod sem:) ezek mendemondák.

2 lehetőség van első esetben.

1. nem történik semmi, és nem is érted, és nem érzel semmit és olyan lenne mintha csak cigiztél volna

2. beüt és megtapasztalod. mindenki máshogy érzi magát. a szemed fáradtabb lesz, kicsit kótyagos leszel, kiszárad a szád, elég sűrűn váltogatod a gondolatmeneteket. jó kedved lesz. növekszik a koncentrációs képességed, vagy épp csökken. a fű fajtájától is függ milyen kedved lesz.

nos ezek csak általános dolgok, fogyasztói tapasztalatok, stb. Javaslat!: ilyen kérdést ne itt tegyél fel, mint láthatod az előbbi kommentekből túl sok itt a "szakértő". valami olyasmi oldalt ajánlok ami külön "arra" a témára specializálódott amiről te kérdeztél. remélem segítettem, sok szerencsét, csak mértékkel!

2010. aug. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!