Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csinalnal 100miliard euroval?

Mit csinalnal 100miliard euroval?

Figyelt kérdés
ha valaki adna 100miliard eurot,mit tennel a penzel
2010. aug. 6. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Betársulnék egy nagymenő szállodaláncba, aztán körbeutaznám a Földet. Vennék mindenhol pár ingatlant, aztán lógatnám a lábamat, de legfőképp szétshoppingolnám az agyamat.
2010. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Vennék egy kib@°%+"ul nagy luxus kertes házat, valami gyönyörű helyen. (medence, tenniszpálya, stb.)

2. Vagy négy brutál sportkocsit, és egy Monster truck-ot :P

3. Nyaralókat szerte a világon.

4. A pénz egy részét beraknám a bankba

5. Körbeutaznám a Földet.

6. A maradékot eladományoznám a rászorulóknak, mint például a Haiti földrengés károsultjainak.

2010. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hummer, aston martin. mustang kabrióóóó. de előbb egy jogsi kéne xD elmennék shoppingolni. behozatnám m.o.ba is a forever21 nevű ruha üzletláncot. vennék egy nokia n900ast, amit nagyon kinéztem magamnak. aztán californiába költöznék mivel ez a legnagyobb álmom.


na, most hogy ezt leírtam kicsit el is szégyelltem magam. nem gondotam a legjobb barátnőmre aki mindig mellettem áll. természetesen megvennék neki mindent amit szeretne :)

jótékonykodnék is. az állatok és az afrikai éhezők segítésére. ösztöndíjakat hozznék létre nehéz anyagi helyzetűek javára. iskolákat nyitnék afrikában, hogy legalább írni olvasni megtanuljanak szegények. pénzt adnék még aids kutatásokra is!


hát asszem kb a felére már el is ment volna ennyi pénz :S


de miért kérdezed?! van felesleges 100milliárd euród ami nekem adnál? :P


16/L

2010. aug. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Beraknám a bankba az egészet, aztán a kamatból lazán megvalósitanám minden álmom. Ha nem kötném le, a havi 0.5% kamattal is 41.6 millát gyarapodna havonta. Ergo ha én minden hónapban elkölthetnék 41.6 millát annélkül hogy az eredeti összegem egy centet is fogyna, huhúúú :D
2010. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vennék egy motorbiciklit, körbeutaznám a Skandináv-félszigetet és a többit (mert azért nem kevés maradna belőle) beraknám a bankba.
2010. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyszeruen erdekel h ki mit tenne ennyi penzel,kivancxsi voltam,h ki gondol csak magara,es ki adomanyozna vmien szervezetnek,kutatasra v mit tom en. hat az biztos h ha ennyi penzem, lenne,en is minden almomat teljesitenem,nameg a kozelebbi emberkek is kapnanak egy kerek osszeget,egy es adnek egy hajlektalannak a lotto nyeremenyevel egyenlo osszeget,h legyen jo neki is :D :))
2010. aug. 8. 13:07
 7/7 anonim válasza:
Hogy adományoznék-e belőle? Természetesen, de kizárólag hülyeségekre, öncélú dologokra, kutatásokra, egy centet sem azoknak akik rászorulnak valamilyen katasztrófa vagy károsodás miatt. Meg felvásárolnám a kereskedelmi tévéket és reklámmentesen üzemeltetném őket a saját anyagi káromra és lelki örömömre :D
2010. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!