Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy szoktatok illegálisan...

Hogy szoktatok illegálisan graffitizni?

Figyelt kérdés

Nem zavar,hogy ha fel van festve az utca falára,egykét dolog,csak nem értem,hogy,hogy?! Nem mennek utánatok a rendőrök,biztonságiak? Hogy tudjátok "kikerülni" a kamerákat?



(Bruh..Ez elég fura kérdés...)



2020. aug. 25. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka csinálják, mikor nincs nagy forgalom, ha meg rendőr, biztonsági őr előkerül, akkor futás van.
2020. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én így illegálisan nem szoktam grafitizni. Vannak ilyen kibúvok. Pl a H5-ös vonalán (ahol anno volt a Bud Spencer portré) az bár közterületen van, maga a fal egy cég tulajdonában van és oda lehet graffitizni ha megengedik. Szóval nem feltétlen csak illegálban lehet. Vagy a nemzeti színháznál is van a híres színészek fala.
2020. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
régen foglalkoztam ezzel, jó bulik voltak :D éjszaka csináltuk, általában olyan napokon, amikor vagy hatalmas mozgás volt a kiszemelt hely közelében és az akció után könnyű volt elvegyülni, vagy amikor egy teremtett lélek sem volt az utcákon. Mindig kiterveltünk mindent előre, melyik irányból érkezünk a helyszínre, merre szökjünk, ha x, merre, ha y irányból jönnek a hatóságok, igyekeztünk kinézni olyan menekülési útvonalakat, amerre könnyű felszívódni, pld. bokros területek, fás területek, ilyesmi... kinéztük a közeli búvóhelyeket ahova el lehet bújni, ha esetleg jön egy járókelő, stb.. kamera akkor még nem volt ilyen sok, de egy pólóból fél perc alatt lehet símaszk-féleséget csinálni, de láttam már olyan baseball sapkát is, aminek az elejébe infraled-ek voltak építve, amik miatt az ember arca helyett csak egy fehér foltot lát a kamera, legalábbis éjszaka, úgyhogy már erre is sok módszer van :) nappal is szoktak akciókat csinálni, de azokat tényleg nagyon ki kell tervelni és azt olyan helyeken szokták csinálni, ahol mindegy, hogy nappal, vagy éjszaka mennek, ugyanakkora a veszély, pld. metróállomás, pályaudvar, teherpályaudvar, stb., vagy úgynevezett fél-legál helyeken, ahol nem legális engedély nélkül festeni, de senkit nem érdekel, pld. régi elhagyott gyárak, omladozó épületek, stb.
2020. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%

Illegálisan egyszer graffitiztem. Albérlettel szemben volt egy ilyen gyárépület, ott fújta egy srác, párom szólt, hogy épp " alkot " valaki.

nem kellett több, volt mellette a földön 4 flakon, én meg akkoriban hobbilövészkedtem légpuskával. Sikerült is elkapni egy kék festékest elsőre, szerintem azt sem tudta mi történt pontosan, de kifejezetten jót röhögtünk rajta,a hogy először nem értette mi van, és próbálta megfogni a feldőlt flakont aminek hála deréktól felfelé is kapott jócskán :D

2020. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

@23:22


Jól van mesemondó, inkább feküdj le aludni. :D

2020. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Te bajod, ha annyira unalmas életed van, hogy egy iylen apróság mesének tűnik. :)
2020. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Én reggel vagy este szoktam menni, 1 hónaponta egy nagyobb, egész városos túrára (xD). Egyébként az embereket nem zavarja. Hozzám se mernek szólni lol
2020. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
71%
Szia, én nappal tolom. Egész könnyű, de én általában egy helyen eltöltök 10 perceket, mert majdnem mindig van valaki arrafelé
2021. júl. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Oda állok a falhoz és lefújom xd
2021. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!