Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a festésstílus...

Hogy hívják azt a festésstílust, amikor,mutatványosan készítik el a képet?(Pl. rálocsolják,lespriccelik 2 ecsetvonás,ugrándoznak stb. a fal vagy vászon előtt)

Figyelt kérdés
Persze pont most nem találok hozzá pl. videót...

2020. aug. 21. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, ez nem festésstílus, hanem technikák.

Az absztrakt képek festéséhez mindig is hozzá tartoztak ezek a technikák, csak régen nem volt meg a technológia, hogy ezeket levideózzák és feltöltsék a netre. Ma már a közösségi média felülete, főleg a youtube-ra feltöltött ilyen jellegű videók több lehetőséget nyújtanak a művészeknek, akár csak promóciós célokra is, mint egy kiállítás, ezért lett ez most nagy divat.

Ha ilyen videókat szeretnél nézni, próbáld úgy keresni, hogy "abstract art techniques", "abstract painting techniques", "painting abstract art", ilyesmi.

2020. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Találtam egy hasonló videót ahoz a stílushoz,amit keresek.

[link]

2020. aug. 26. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem annak a neve erdekelne amot instara tolt fel Csakany Monika eladni kepek. Az milyen technika? Egy youtube videot nagyon szivesen megneznek rola.
2020. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem alkoholos tintával, vagy akvarellel csinálta, ha ugyanazt az instát találtam meg, amiről beszélsz
2020. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Okes koszi
2020. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!