Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki megy Harry Styles koncertre...

Ki megy Harry Styles koncertre februárban?

Figyelt kérdés
Egyrészt azért is érdekel, merthogy, nem féltek e attól, hogy akkor fog tombolni a vírus? Vagy esetleg szerintetek nem lesz eltolva megint a koncert? Mert nagyon úgy néz ki, hogy a vírusnak sajna lesz második hulláma.

2020. aug. 14. 03:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm megy. Én nem igazán vagyok oda a csókáért de a párom szereti. Sokan beszélgettünk arról, hogy érdemes lenne-e megvenni a jegyet, mert ki tudja, hogy mi lesz a jövőben, de a végén beszerezte magának. Azt mondta, hogy legrosszabb esetben is csupán eltörlik, de akkor meg törvényi kötezeletség van, hogy vissza viszessék a jegyárat, mondjuk az már egy másik kérdés, hogy vissza is fogják-e adni neki
2020. aug. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon tombolni fog a vírus nem fogják megtartani a koncertet.

Ha meg lesz vírus de nem tombol akkor max. maszkba kell lenni.

De amúgy én megyek

2020. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!