Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tervezitek a szilvesztert...

Hogy tervezitek a szilvesztert? És az eddigi szilvesztereken mit csináltatok? És az új év első napja nálatok hogy telik?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor tini voltam, mindig házibuliba mentünk. aztán másnap fáradtam alukáltunk.

most a párom nagybáttya csinál egy bulit, ahol család és a barátaik lesznek. aztán gondolom megint fáradtan otthon fekszünk, igaz anyósék jönnek jan 1-én egy hétre. szóval húha.

2008. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

3éve házibulikat szervezünk haverokkal, iszunk, petárdázgatunk, ijenek.... másnapot általába átalusszuk :)


17/f

2008. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly otthon voltam, mert 3 hónapos volt még csak a pici babám. Előtte való évben uncsi volt, mert mindenki kb az utolsó napra hagyta a szervezést, aztán kb. ültünk a megszokott kocsmában és ugyan olyan volt mint egy átlagos szombat este csak volt ott egy csomó tapló akit mindenki utált. Előtte való évben legjobb barátnőmmel voltunk ilyen mondhatni ismerősökkel, na az kb. tinibuli volt ahol mi voltunk az óvónénik, és egy hisztis p*csa szerelmi bánatát kellett egész éjjel hallgatni. Az előtti három évben ugyan ott voltam, azok jó szilveszterek voltak. Kocsma plusz zárt kerthelység, mindenki ismert mindenkit, azt szerettem. Idén nem tudom mi lesz, akárkit kérdeztem hogy mi a terv, mindenki azt mondta, hogy hol van az még. Én meg persze nagy boldogan próbáltam szervezni, mert hogy sikerült szabaddá tenni magam arra a napra, erre ez a nuku lelkesedés... Na mindegy, majd meglátom.
2008. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekunk most 3 napos szilveszter lesz. Mas telepul;esre megyunk es csak elsejen este jovunk haza.


Eddigi eveimben haverok kozt voltam valamelyiknek az otthonaban,(szulok nelkul) es buli es buli es buli :)

2008. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Családi körben ünnepeltem, éjfélkor koccintottunk és elénekeltük a Himnuszt. Előtte ettünk virslit + a vacsora is ünnepi volt. A mai napom főleg tanulással telik,m jövő héten már vizsgám van,és még utána is lesznek.
2010. jan. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!