Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miskolcon melyik szórakozóhely...

Miskolcon melyik szórakozóhelyen szolgálnak ki 18 év alatt?

Figyelt kérdés
Miskolcon/környékén szeretnénk menni bulizni egyet pár barátnőmmel, de vannak a társaságban kiskorúak, szóval olyan hely kéne ahol ha ők mennek piáért őket is kiszolgálják illetve egyáltalàn beengedjék őket. A Rocky-t, a Helynekemet, a Bolckot és a Mályi beach-et néztük, ezek közül valamelyik esetleg?

2020. júl. 28. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Alkohollal elvileg sehol.

Én még nem láttam, hogy tiniktől kértek volna bárhol is személyi igazolványt.

2020. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
22 óráig bemehetnek bárhova, alkoholmentes itallal ki is szolgálják őket.
2020. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
ezt még hányszor akarod kiírni???
2020. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyiszor ahamyszor nem kapok normalis valaszt nem azt mondtam hogy 12-13 eves kis szarosok vagyunk annyit mondtam hogy van par kiskoru a tarsasagban ok is 16-17 evesek es mivel nem vagyunk jartasak Miskolcon szeretnem megtudni hova mehetunk ugyhogy ne az legyen hogy kezen fogva kelljen mennunk minden hova hogy mindenki jol tudja magat erezni, kulonben meg ez az oldal arra van hogy kerdeseket tegyunk fel
2020. júl. 28. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Attól még a törvény az törvény, nem fogja a hely kockáztatni az engedélyét, mert ha lebukik akkor bezárhatják. Nem a maguk ellenségei.
2020. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nemaRendőrség ***** válasza:
69%
Aki tudja nekem is elárulhatja ;)
2020. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Akárhányszor kiírod, akkor is csak a törvényes lehetőségeket lehet leírni: azaz, 18 év alatt nem szolgálnak ki alkohollal.


Ahogy az 5-ös is írja, egy tulajdonos nem fogja pár lerészegedni vágyó hülyetini miatt a megélhetését kockáztatni.

2020. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Egyik helyen se.
2020. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Na jó. Csak, hogy minden kedves idetévedő 18 év alatti, Miskolcon "bulizni" vágyó ember, fiatal vagy ufó, valamilyen szinten informálódjon, itt egy válasz ami talán "segít"(?) vagy tudja a fasz. Mint ahogy mondták, elméletileg sehol sem adhatnak el alkoholt 18 év alattinak. De ez nem azt jelenti, hogy nem is fognak (már bocsi). Persze ha még véletlenül sem nézel ki 18-nak, akkor sok esélyed nincs arra, hogy magadnak kérj ki piát, mert elkérik a személyid és akkor úgy beégsz, hogy már a tűzoltók sem oltanak el xD. De ha te úgy érzed, hogy nézel ki 18-nak (de ugye nem vagy) és még mindig inna akarsz, akkor tessék. Miskolcon a legtöbb ember (szerintem)a sétálónál és környékén lévő kocsmákban, pubokban, vagy hívd ahogy akarod'ban iszank. A legtöbb helyre beengednek 18 alatt is. De olyan helynél mint pl. a Helynekem, ne is próbálkozz. Ajánlom figyelmedbe a Szinva teraszt és környékét. Na ugye ott van az 5centes Söröző ami tele van 18 alatti, magát terminátornak hitt emberrel. Ott van rá esélyed, hogy kiaadják, de manapság kicsit szigorúbbak, és mire odajutsz, hogy az a köcsög, már bocsánat, rádnézzen és kérhess, inkább elmész máshová, ez azért van mert ha nem ismered a pultost, mármint kicsit jobban, akkor rád se basz mert beszélget a pult másik felén alló jampi emberekkel xd. DE ez persze nem mindig van így. Pár méterrel mellette ott van a Retron. Na ott jóval kevesebb ember van, de ott mindig kiaadják, gondolom ezzel a nem valami nyerő kockáztatással akarnak valamit nyújtani az 5cent fölött. Következő az Intim Presszó és környéke, nincs sokkal messzebb (a sétaló másik oldalán). Ott is kiszokták adni. Még ott van a Déryné Presszó, na oda sokat járnak lányok napközben inni szal, de oda nem járok. Kicsit arréb a Grund Cafe, ott is bőven be lehet "próbálkozni". Kicsit már "messzeb" a Melon Cafe & Bar a körforgónál, ott simán kiadják. Szintén az 5centes közelében ott van még a Ficzak, de oda nem járok. Na még a kérdező említette a "Rocky-t" ami ugyebár a Rockwell, na ez már jóval messzebb van a fent írt helyektől. Itt 18 alatt csak pénteken mehetsz be, persze ha veszel jegyet. Középiskolákban valami random csávó úgyis osztogatja a jegyeket (pénzért, mi másért baszki xd) azelőtt amikor valami nagyobb fellépő lesz. Na ott attól, hogy bemehetsz az nem azt jelenti, hogy vehetsz is piát mert nem 18-as karszalagot vettél (remélem, úgy sincs sok esélyed átbaszni az kidobókat). Block-ot azt személy szerint nem szeretem. Pár perc sétára ott van a Jazz, elég normális hely, jól néz ki meg minden, de nem igen adja ki a duci bácsi. A Jazz alatt ott van az a gamer bár, na hát oda is mehetsz, kiadják, a pultos csaj is kedves, mondjuk csak 1x lehettem ott xd. Mályi beach meg ugye adott, csak ne fulladj bele a tóba. Részemről kb. ennyi a Miskolcon való ivászatról a 18 alattiaknak és felettieknek. A többi válaszoló is jókat írt. Egyébként engem hidegen hagy ha valami 18 alattit látok matt részegen a sétálón vagy bárhol, ezt a kimerítő választ sem azért írtam, hogy biztassam őket, mert úgyis beszopja a faszt a rendőrökkel, főleg manapság, mivel már majdnem, hogy az 5centes ajatában állnak készenlétben és ha "elkapnak" akkor megismered a detox nevű helyet (persze ha nagyon jó kedvedben kapnak el). Na csá, aztán semmi tubák meg snüssz xd.
2020. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!