Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én nem értek a facebookhoz?

Csak én nem értek a facebookhoz?

Figyelt kérdés

Ma regisztráltam, de ez nekem magas.. Csak én vagyok ilyen hülye hozzá, vagy mások is így kezdték?

Nem találok meg semmit, meg ilyenek.. Nem értem benne a logikát.

17/L


2010. aug. 2. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem regisztráltam:D
2010. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sorstárs:)

Uganez, nekem a fejem is megfájdult tőle:D

Nem is erőltetem:D 1 het vagyok fenn de nem is izgat annyira

2010. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

huh ennek örülök :D

akkor remélem nem vagyok túlságosan buta :D

nembaj, majd beletanulunk egy idő után ;)

2010. aug. 2. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nem egy iwiw, az biztos. :)

Már fél éve rajta vagyok, már kiismertem magam, de az elején nekem is magas volt az egész. Mindenesetre, ha nézelődöl rajta, előbb-utóbb rájösz a dolgokra.

2010. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bár én legelőször csak myvipen voltam, aztán mentem iwiwre, na akkor még az iwiw is sok volt, meg nem szerettem.. Aztán az iwiwet megszerettem, most kipróbáltam a facebookot, na most ez ugyanolyan.. :)

Majd megkérek valakit hogy igazgasson el :)

2010. aug. 2. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam vele, mint ahogy te most. De lassan kiismeri magát az ember. :) Már nekem is megy. Miután beregisztráltam volt, hogy napokig fel sem mentem mert idegesített, hogy nem tudok semmit. De aztán próbálkoztam. :) És kiismertem. :D
2010. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom vele, nekem olyan "idegen" :S Sztem rájössz magadtól is a dolgokra, ha keresgélsz, nézelődsz rajta, de akkor is, az iwiw sokkal jobb.
2010. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most örül a fejem, hogy nem én vagyok a túl hülye hozzá:D

Csak mert az ismerőseim egyből vágták, hogy mi hol merre... én meg csak ahhaaaaaaaaaa.... :D

2010. aug. 2. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!