Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! 16 éves vagyok...

Fiúk, lányok! 16 éves vagyok és most kezdek belecsöppenni a bulizásba, viszont nem tudom hogy mit hogyan kell, hogyan illik. Meg tudnátok válaszolni 7+1 kérdést erről?

Figyelt kérdés

Szóval lány vagyok, 16 éves mint említettem. Voltam már néhány kisebb buliban de az gondolom nem teljesen ugyan olyan mint egy nagyobb hb, vagy szórakozóhely.

1: Hogyan kell táncolni?

-Mármint hogyan szoktak ott? Csak dölöngélnek, ugrálnak stb? Pl egy kisebb vagy nagyobb buliban van különbség abban hogy hogyan táncolsz?

2: Mit jelent az ha valaki "mögéd megy táncolni"? Hogyan kell akkor reagálni, mit kell csinálni?

3: Hogyan kell felöltözni?

4: Mikor illik hazamenni?

5: Mit kell mondani ha valaki meghív egy italra? pl "igen, köszi" vagy ilyenkor mi az amit szoktak?

6: Ha egy srác hív táncolni ketten akkor mit csináltok? Csak egymás mellett táncoltok vagy pl valami érintés is kell?

7: Hogyan lehet valakit illedelmesen elutasítani ha felkér táncolni vagy meghív valamire?

+1: ha bármilyen más tuti tippetek van amiről szerintetek tudnom kell megköszönném ha leírnátok. ❤️



2020. júl. 5. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1: én ritmusra szoktam táncolni, meg közben hülyéskedünk, de majd nézd a környezetedben táncolókat és less el mozdulatokat tőlük. Nagyobb bulikban mi ugrálunk vagy suffle:D

2: ha mögéd mennek akkor valószínűleg az illető hátulról meg fog fogni téged. Vannak a tahó bunkók akik meg se kérdezik, hogy táncolnál-e velük. Személy szerint én el szoktam küldeni őket a f.szba,míg barátnőm ha helyesnek találja az illetőt táncol vele.

3: attól függ milyen idő van és hogy kinti vagy benti buliról beszélünk.

4: amikor jónak tartod. Addig maradsz amíg jol érzed magad:)

5: ez attól függ, hogy ki hív meg. Ha egy idegen akkor evidens, hogy nem fogadod el. Ha egy barát/ismerős akkor annyit mondasz, hogy igen köszi.

6: egymás mellett, vagy akár megfogja a derekad

7: ha értelmes az illető, akkor annyit mondasz, hogy köszönöm nem szeretnék se italt, se táncolni és a barátaimmal vagyok mint láthatod. Ha fogyi az illető én el szoktam küldeni melegebb éghajlatra.

+1 érezd jól magad, ne fogyassz túl sok alkoholt, sem más szereket. Figyeljetek egymásra a barátaiddal és ne mászkálj egyedül egy nagy buliba.

2020. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) sokat segítettél❤️ ha valakinek vannak még más válaszai nagyon szívesen fogadom
2020. júl. 6. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A tanc nem mervado. En sem tudok tancolni megis eljarunk/ eljartunk bulikba 0 tanctudassal, alapvetoen ritmuserzekem sincs szerintem de nem azert megyunk oda hogy azt nezzuk kinek jon ez be vagy kinek nem :)


Ha valakit elutasitasz mert tancolna veled szimplan csak megmondod hogy koszonom nem szeretnek tancolni itt vannak a barataim jol erzem magam veluk.


Jo tanacs foleg pedig az hogy ne gorcsolj ra hanem csak elvezd! :)


Minden jon magatol, ugysem tudod elore megtervezni hogy lesz 😊



Ha hatulrol moged mennek akkor altalaban igen vagy tancolni vagy beszelgetni akar az illeto ha szeretned nyugodtan utasitsd vissza , nem lesz semmi baj ezzel, ha a sracnak nem tetszik hat igy jart ! :)


Hogy mikor mesz haza az toled fugg volt olyan buli ahonnan mar fel 11kor leleptem es volt olyan ahol hajnali 4ig vegigtancoltuk a bulit. 🥰


Ha valaki meghiv egy italra es elfogadod igen boven eleg az “igen persze koszonom”, vagy a “koszonom nem”, nem kell magyarazkodni miatta hogy miert fogadod el vagy miert nem :)


Ja igen es a barataid soha ne hagyd el tenyleg, legalabb ketten legyetek mindig!!!


Jo szorakozast! 😊

2020. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😊😊
2020. júl. 8. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!