Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Garfield magazint miért nem...

A Garfield magazint miért nem tudják továbbra kiadni a járvány miatt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy március óta nem árulják a Garfieldot. Valahol azt hallottam, hogy köze lehet a járványhoz. Míg a többi magazin kapható, pl. Kockás, Kretén, NatGeo, a rejtvényújságok, stb.

Ezt nem igazán értem



2020. máj. 9. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Írj a kiadónak!
2020. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Már megjelent újra!

De láss csodát: megváltozott a borító dizájn, és Nickelodeon logó került rá. (A tartalma nem változott úgy látom, bár csak átlapoztam, nem vettem meg.)

Tudni illik ugyanis, hogy Jim Davis bácsi eladta a Paws-ot nemrégiben a Nickelodeonnak.


De nem is ez a lényeg. Hanem, hogy a magyar kiadó honlapján tényleg az volt, hogy a vírus miatt álltak le!! Holott egy cégváltás volt a háttérben, ami a fenn akadást okozta. Nem tudom, hogy tudnak ekkorát az ember képébe hazudni?!!!


Ez alapján értékelje mindenki a járvány alatti történéseket a világban, emberek!!!

2020. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!