Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megjön a csomagom?

AnimeOtaku Love kérdése:

Megjön a csomagom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, két-három hete rendeltem ebay-ről és azt írták, hogy március 11-április 8.-ig megérkezik.

Viszont ugye kitört ez a vírus és félek, hogy nem fog megjönni. (Amerikából fog megjönni állítólag és a pénzt is levették már a kártyámról)

A válaszokat előre is köszönöm^^



2020. márc. 15. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul értelmezed a dátumokat. Nem írnak olyat, hogy április 8ig megérkezik, hanem addig várható a megérkezése az átlagos szállítási idők alapján. Ebbe pedig nem tartoznak bele a vásárlási csúcsidőszakok, ahogy rendkívüli események sem. Márpedig egy karanténos és csökkentett munkaidejű, munkalétszámú munkahely, vagy akár felfüggesztett munkakör a szállítási láncban akár hetekkel megdobhatja a kiszállítást.
2020. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megérkezik, de valószínűleg késni fog. Sok magyar webshopnál is hosszabb ideig tart a szállítás jelenleg. Amúgy nekem volt már olyan, hogy aliexpressről rendelve kb. 3 hónappal a kiírt dátum után jött meg a rendelt dolog. Szóval vedd figyelembe a koronavírust, meg azt, hogy a posta alapból nem olyan gyors, pláne az utóbbi pár hónapban, ahogy tapasztaltam. Nyárra csak ideér. :D
2020. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 csomagom tűnt el, 4! 3 különböző eladótól rendeltem pedig őket...
2020. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!