Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha nem bírom...

Mit lehet tenni ha nem bírom az alkoholt de inni szeretnék?

Figyelt kérdés

Kb egy éve vagy kevesebb mint egy éve nem bírom, rosszul vagyok tőle sokkal hamarabb, nem is kívánom de innék csak nem tudom mit hogy ne legyek rosszul. És kb egy évvel ezelőtt ha elmentem bulizni is nem voltam még másnap se rosszul. Mitől változhat ez ? Másnál is előfordult már ?


Én csak a gyógyszerre gyanakszom mert az után lett így. Hormon tartalmú gyógyszer befolyásolhatja ezt ?


2020. febr. 21. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál vizet.
2020. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A hormon tartalmú gyógyszerek felborítják a szervezet egyensúlyát, ezért előfordulhat, hogy a szervezet úgy reagál az alkohol tartalmú italokra, hogy heveny rosszullétet okoz.

Választani lehet, hogy vagy gyógyszer, vagy alkohol. A kettő együtt nem kívánatos következménnyel járhat.

2020. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!