Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Witch magazin! Létezik még?

Witch magazin! Létezik még?

Figyelt kérdés
Úgy értem, jelennek meg még új lapszámok? Szeretnék venni, bejártam a várost, de egyik újságárusnál sem volt, és nem tudnak róla semmit, mondván, hogy "már régen kaptak".
2010. júl. 20. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Már megszűnt kb. egy éve
2010. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A magazin honlapján még 2010/5-ös lap szerepel, és májusban még én is láttam, tehát ha meg is szűnt, akkor is két hónapja...
2010. júl. 20. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
ja, bocsánat..azt hittem h régen megszűnt..én sem láttam és azért írtam :D nem akartalak félretájékoztatni, ne haragudj :)
2010. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam! :) Természetesen nincs semmi gond... :)
2010. júl. 21. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:
nem szűnt meg csak már rohadt drága
2010. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most már a 2010/7-es szám van fenn. Engem viszont inkább az érdekelne, hogy hol tart sztoriilag. Még mindig az Új Erős széria van, vagy már a Teach Witch (amikor mágikus képességű gyerekeket keresnek.)

Csak ezért nem akarom megvenni, belelapozni meg nem lehet, mert be van fóliázva. Ha SPOILER volt, akkor bocsi.

2011. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajna régen befellegzett az újságnak... Ott kezdődtek minőségileg és anyagilag is a gondok, amikor 2006 (?) tájékán kéthetente próbálták kiadni. Amivel semmi gond nem lett volna, de az akkori 5-600 forintos árért a sok tizenéves nem tudott volna áldozni, immár havi kétszer is.

Én borzasztóan szerettem az újságot, naprakész voltam a megjelenésekben, ott voltam a megjelenés napján mindig az újságosnál (szinte mindig napokat csúszott a megjelenés), a suliban is mindig a képregényt olvastam, megvettem a Lene Kaaberbol-s könyveket... Aztán én is idősebb lettem, gyakran is jelent meg, már nem érdekelt annyira a dolog...

Ennek ellenére az egész képregényt szeretem, amíg olvastam, és gyakran elgondolkodtam, hogy mi lehet a sztori vége (vagy közepe..) de ezt magyar kiadásban már sose olvashatja senki...

2012. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!