Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jártok ilyen helyekre, mint a...

Jártok ilyen helyekre, mint a hajógyári sziget, White Angel meg ilyen partikba? 18 év alatt hogy engednek be?

Figyelt kérdés

Nem az hogy én ilyen helyekre akarok járni, mert egyáltalán nem.. De kb minden lány hetente jár Bed Beach-be meg hasonló helyekre.. 14-16 évesen. Mit gondoltok erről?

Szerintem annyira gáz, hogy ennyi idősen úgy néznek ki mint a rib*ncok és ez még menő is..:S Annyira irritálnak és nemtudom elképzelni, hogy mért jó ennyi idősen hetente bulizni. És hogy engedik be őket?


2010. júl. 19. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én se értem és sztem is gáz.Örülök hogy te nem vagy ilyen.Divat az egész hajógyári,ezért is utálom,a qrvákat alapból beengedik,ha fiatalok akkor is qvának beöltöznek és már bent is vannak.A korhatárt nem hiszem hogy nézik,ott csak a pénz számít hogy minél többen bent legyenek.Ezek a lányok (qrvák) akik oda járnak,nagy drogosok amúgy,ezért is szerethetik még annyira a szigetet mert ott legálisan belőhetik magukat.
2011. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Nem kéne ennyit irigykedni.
2011. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Tipikus magyar színvonal:,,nem kéne annyit irigykedni".Leírom az igazat és már irigy vok.Ezek szerint magadra ismertél,melyik vagy?a b*zi,vagy a k*va?
2011. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!