Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon mekkora sikere lenne egy ilyen csatornának?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/user/foxcompanyprepping/videos

Mint a surviving life aki a darkneten barangol és elmeséli a tapasztalatait,videóra is veszi hogy miket talál.Szóval nem ilyen Paul Street féle "Top 5 darkweb történet" amiből jó ha egy darkweb a többi surfice webes tartalom.


2019. júl. 31. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés mennyire tudnál, pontosabban akarsz egyedi lenni? Te is utánajárnál, saját kezűleg, saját tapasztalatokat mondanál, vagy gyakorlatilag surviving life copy lenne (ő videói, tapasztalatai alapján)? Ami persze nem feltétlen baj, csak ne felejtsd el megemlíteni.

Szerintem sokan szeretik az ilyen fajta, kiakasztó, borzongós, creepy videókat itthon is. Pl. Szefi- Legendák nyomában videósorozata is messze a legnézettebb tartalom a csatornáján.

Ha belevágsz linkeld be azért a csatornád!

2019. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amiket a surviving life mutatott azokat akkor találtam amikor nem ismertem még a fickót.Ismerek még pár oldalt amit be tudnék mutatni amit ő még nem mutatott be.
2019. júl. 31. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem nagyon érdekelne! Ha belekezdesz akkor tudnád linkelni? :D
2019. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!