Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki eltudna mesélni a...

Valaki eltudna mesélni a narutóban lévő 1/2/3 shinobi háborut röviden?

Figyelt kérdés
anyit szereték tudni hog kezdodott melyik korszakban ki-ki ellen milyen célból?!

2018. jún. 25. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Shinobi War


Ha minden igaz akkor az első Hokage Hashiriama és Uchiha Madara küzdött meg. Egy ideig a jó barátok voltak és együtt vezették Avar Rejteket. De egy idő után kiutálták az Uchihakat. Végül Madara az Uchihakat akarta hatalomra juttatni. Hashirama pedig megakarta védeni a népét és az ártatlanokat. Madara a 9 farkú erejét használta hogy felvegye a versenyt Hashirama különleges föld elemű képességével. Végül Hashirama nyert mert átszúrta karddal Madarat.



2. Shinobi War


Erre emlékszem a legkevésbé. De itt a középpontban Hanzo egy erős shinobi áll aki mérget használ a harcaiban, ő volt a gonosz. Az akkori fiatal Tsunade, Jiraya és Orochimaru szált végül szembe vele és legyőzték. Hanzo célja talán az volt hogy uralom alá hajtsa Avar Rejteket vagy hasonló. Valami nagyban törte a fejét, tudom hogy sereget is akart gyűjteni.


3. Shinobi War


Itt tulajdonképpen a népek közötti viszálykodást mutatja be. Pontosan nem tudom ki ellen harcol Avar Rejtek ( mert régen néztem azokat a részeket ) de tudom hogy több fronton is helyt kell állniuk. A részekben is csak az akkori 4. Hokage ott csak Shinobi Minato történetét mutatja be ahogy csapata küzd ninjákkal és a végén nem tudják kiszabadítani Uchiha Obitot mert egy szikla alá szorult a fél teste. Obito utolsó ajándékként odaadja a Sharinganjat Kakashinak aki nem rég vesztette el a fél szemét.


Többet nem fogok spoilerezni, a Naruto Shippuden mint filler részként feldolgozza az összes shinobi háborút.

2018. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszike
2018. jún. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!