Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Számotokra mit jelent az...

Számotokra mit jelent az animézés?

Figyelt kérdés

Nálam a romantikus animék hatalmas érzelmi töltést adnak. Valamiért előhozzák belőlem az érzéseket, de még soha nem tapasztalt módon. Megkomolyodom tőlük és a szívem, ha olyan van, ezerszer nehezebb is lehet. :D


Mintha valami ősi szertartás része lenne az egész animézés számomra, mintha ismét átélnék valamit.


No de persze ehhez olyan anime is kell, ami képes megmozgatni.



2018. jún. 4. 12:26
 1/5 anonim válasza:
100%
Én 2 éve kezdtem el animézni, és úgy érzem,kitölti egy részem, a személyiségem részévé vált! Ha visszamehetnék az időben, akkor biztos, hogy előbb elkezdenék animézni. Nagyon örülök, hogy belecsöppentem ebbe a fantasztikus világba. Nekem egy jó anime sokszor többet ér mint egy film vagy egy sorozat.
2018. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyrészt szeretem a valóságtól elrugaszkodott dolgokat (sci-fi, fantasy, extrémsportok stb.), amik a legtöbb animében megtalálhatók, már ha nem slice if life-okról beszélünk. Másrészt pedig szeretem elemezgetni magamban az emberek/karakterek viselkedését, figyelni a reakciókat, ilyesmik. És ehhez is tökéletes táptalaj az anime.
2018. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az életemet jelenti ha nem nézném esküszöm megörülnék és már úgymond “öngyi” lennék mert az anime számomra a világ elől a menedék már kiskorom óta nézem és el se tudom képzelni magam nélküle mármint ha nem létezne ez már az életem része
2018. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerek korom. Imádtam anno az A+ csatornát, borzalmasan hiányzik, még most is a fülemben cseng Kerekes József hangja. Egyik legnosztalgikusabb emlékem, hogy minden hétvége reggel bekuporodtam egy tál müzlivel a nappaliba TV elé és a Kölyökklubban néztem a Tsubasa kapitányt. Baromi kár, hogy itthon a 2010-es évek elejére gyakorlatilag száműzték az animéket a tv műsorokból. Pedig mennyivel értelmesebb lenne a pumped genyó-féle szennynél.
2018. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is egyfajta menedéket nyújtanak az animék és a Japán kultúra. Legyen az zene, blog, AMV, vagy akár manga. Ezenkívül szórakoztatnak, megsiratnak, de az is lehet, hogy fontos dolgokra tanítanak, és növelik az érzelmi intelligenciámat. (:
2018. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!