Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime rajongok, tudtok olyan...

Anime rajongok, tudtok olyan animet ami hasonlit az another-hez?

Figyelt kérdés
Marmint nem a cselekmemyere gondolok,hanem leginkabb a hangulatara. Mei karaktere ragadott meg legjobban,egy olyan animet keresnek aminek a foszereploje olyan mint Mei,vagy a deat note bol L. Tudnatok nekem ajanlani ilyen animeket? Elore is koszonom a valaszokat. 15/l

2017. nov. 18. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Kinézetre elég hasonló a lány benne, de itt nemhogy nem horror, de teljesen más műfaj, méghozzá paródia, drámai elemekkel:

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

2017. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkepp megnezem. Varom meg a tovabbi valaszokat.
2017. nov. 19. 06:27
 3/9 anonim válasza:
Jigoku Shoujo-ból Enma Ai. :)
2017. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Elfen Lied


Mirai Nikki


Phantom: Requiem for the Phantom (!!! NAGYON ajánlom, ha szereted a sötét hangulatú animéket, nekem ez a kedvenc animém)


Black Lagoon

2017. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ousama Game the Animation, az Anothert nem láttam még végig, de azt mondják, hogy nagyon hasonlít a kettő...
2017. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

grisaia no kajitsu: a főszereplő férfi jelleme engem L-ére emlékeztet valamelyest. Higgadt, pszichologizáló, filozofikus, elmélkedő, ugyanakkor tettrekész, veszélyt vállaló.


gunslinger girl: a kiképzők közül a főszereplő férfi is kimért, higgadt, tettre kész, veszélyt vállaló.


death parade - Decim, a csapos, aki egyben bírája a halottaknak. Kimért, mint a bora. ;)


kokoro connect: zseniális animesorozat, a 13 részt követő 4 rész specialt is erősen javaslom megtekinteni azután (inda). Pszichologizáló anime a felnőtté válásról, testcserékkel, gondolatolvasással.

Fuuzen Kazura a kulcsfigura az animében, aki egy láthatatlan entitás, belebújik mások testébe, és kvázi véletlenszerűen "belebújtatja" egy szakkör diákjai testét egymásba, gondolatolvasási lehetőséget spontán ad meg mikor kinek közülük.


(Talán még a Boku dake ga inai machi férfi főszereplője is ilyesmi karakter, int L, és Mei.)

2017. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Shiki-t ajánlom, szintén horror és a hangulata is igen hadonló az Anoter-éhez, és a férfi főszereplő nem egy csapongó alkat. Az elején nehezen indul be az anime , de később "pótolja" ezt :D
2017. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2017. nov. 22. 18:32
 9/9 Mestersarkany01 válasza:
Ha azt mondom Naruto és te megnézed pain storyját akkor naruto
2018. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!