Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor lesz kint a ''Ki mi no...

Hardy00 kérdése:

Mikor lesz kint a ''Ki mi no nava'' magyar feliratal?

Figyelt kérdés
nagyon fontos lene mar nagyon varom elore is koszonom a valaszokat

2016. nov. 1. 03:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, még rendes angol felirat sincs hozzá, csak égetett kínaira égetett angol, borzasztó minőségben, amiből egy normális fansub csapat se fog dolgozni, de még nagyon más se.

Ha kijön a BD/DVD lemez (megjelenéstől számított fél év), akkor utána általában már lesz hozzá normális(abb) angol felirat. Ha pedig lesz olyan angol felirat, ami alapján lehet magyar feliratot készíteni, akkor lesz, de hogy pontosan mikor, azt nem tudni.

Mozifilmek esetében ez a tapasztalat, de megérdeklődheted egy fansub csapattól is, amelyik tervezi vinni, valószínűleg hasonló választ fogsz kapni, mint amit írtam.

2016. nov. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2016. nov. 1. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem szörnyű az a felirat. Én nem bírtam kivárni, hogy kijöjjön rendesen és megnéztem. Nem csalódtam.

Persze azért ha kint lesz rendesen majd megnézem. Naaaagyon de nagyon várom.

2016. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2017. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!