Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A free animében Haru egyszer...

Fullmetalpanikkilari kérdése:

A free animében Haru egyszer mért nem akart úszni, úgy értem félt a víztől vagy mi?

Figyelt kérdés
bocsi csak régen láttam és nem akarom mégegyszer megnézni mert hosszú. Azt is eltudnátok mondani h a vége mi az animének? Pl: mind együtt maradnak vagy elmennek más egyetemekre? És mind úsznak vagy néhányan abbahagyják. köszi előre

2016. okt. 14. 14:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja meg h akinek zúzódás lesz a vállán az visszamegy e úszni. bocs tényleg rég láttam nem minden névre emlékszem...
2016. okt. 14. 14:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Haru egy ideig azért nem úszott, mert amikor Rin (vöröses haj) elleni mérkőzésen győzött, Rin abba akarta hagyni az úszást (nagyon letörte a vereség,mivel annak ellenére, hogy Ausztráliába utazott, semmi se változott és még mindig képtelen legyőzni Harukát) és emiatt Harunak bűntudata volt.

A végén Makoto (zöld haj) Tokyo-i egyetemre ment tanulni, mert szeretett volna edzőként gyerekeket úszni tanítani. Haru és Rin versenyszerűen úszni akartak. Nagisa (szőke) és Rei (kék) még a középsuliban és az úszóklubban maradtak. Akinek a válla sérült meg, őt Yamazake Sousuke-nek hívták és mivel a válla teljesen tönkrement, a váltó után abbahagyta a versenyúszást.

2016. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Riely ***** válasza:
Amúgy Haru is Tokióba ment egyetemre és ott úszik versenyszerűen, Rin visszament Ausztráliába, Sosuke válla a 3. évadban már jobban lesz és az orvos mondja is neki hogy újta elkezdhet úszni
2018. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!