Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány részből áll az Inuyasha?

Hány részből áll az Inuyasha?

Figyelt kérdés
Most járok a 112.résznél, nagyon szeretem. Elvileg a 115.résztől csak magyar feliratos részek vannak, mivel nincs animax, nem szinkronizálták. De hány része van magyar felirattal? az egész Inuyasha sztori kész van magyar felirattal, vagy csak valamennyi, és a többi japánul vagy mangában?

2016. aug. 13. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy ne lenne az egész animéhez magyar felirat. A japánokat ismerve gondolom még van 400 spin-off meg manga meg anyám kínja, de az anime önmagában tudtommal le van zárva. Azt meg, hogy ez hány részt jelent, te is megkeresheted Googlen, mi is csak úgy tudnánk, nem hiszem, hogy bárki fejből tudja.
2016. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor van rá esély, hogy végig még lehet nézni magyar felirattal!
2016. aug. 13. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Van végig magyar felirat, és 193 része van a Final Act-al együtt, ami lezárja a sztorit. Indavideón fent van az összes része magyar felirattal.
2016. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szinkron is van végig, csak az RTL Klub anno nem vetítette le az ORTT miatt.
2016. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy meddig van leszinkronizálva, én anno egy idő után feliratosan néztem.

A sima Inuyasha 167 részes, nincs vele befejezve a sztori. Viszont évekkel később elkészítették a 26 részes The Final Act-ot vagy másnéven Kanketsu-hen, nem tudom indavideón melyik névvel van fenn.

2016. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2016. aug. 15. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!