Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Életem az nagyon nincs, ezért...

Életem az nagyon nincs, ezért animéket nézek, néha jobb a valóságtól elrugaszkodni. Ehhez hasonló animéket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Itazura na Kiss

2016. aug. 8. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért próbálj meg barátkozni,esetleg animésekkel. :D

Toradora,Lovely complex,Sakurasou no pet na kanojo,Tonari no kaibutsu-kun.Ezek mind viccesek és romantikusak. :)

2016. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekelnek az emberek, de azért köszi. Elvagyok én magamba.


Viszont nekem fullra ehhez hasonló kellene.

Az a létminimum ismerősöm megvan, hogy ne hülyüljek meg teljesen. :)

2016. aug. 8. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak nehogy a károdra menjen. :) Fullban hasonlót nem fogsz találni,te is tudod.Ezek hasonlóak amit írtam,talán még az ao haru ride,de az sem teljesen azonos.
2016. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eddig tök jókat írtak :)


+

Ai yori Aoshi

Ai yori Aoshi: Enishi

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Happy Lesson (2002)

Happy Lesson Advance

Jinsei

Love Hina

Tokimeki Memorial ~Only Love~

2016. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszike, majd lesz mit válogatni :)
2016. aug. 9. 17:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Ai Yori Aoshi

Lovely Complex

Kimi ni Todoke

Clannad

Toradora!

Ore Monogatari!!

2016. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Love Stage főszereplősráca hasonló (inkább az elején), de ez bl.
2016. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kys
2017. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, kérdező? Jobb volna nem teljesen elrugaszkodnod a valóságtól. A művészet egyik fő eleme segíteni feldolgozni a valóságot. Valamint nevelhet valóságszeretetre is akár.


Pl a "slice of life" műfajű animék egy része ilyen.


Usagi Doroppu:


gyermeknevelésről szóló kb 12 részes slice of life, tehát hétköznapi életről szól, ebben a pasas megtanul bánni egy óvodás kislánnyal, akit magához vesz, mert árva.


Most pedig kérlek, engedj meg egy kis általános gondolatmenetet - egy kis batyu az élethez. ;)


Szóval...


Meg kell válogatni az embereket, de akik megérdemlik, azokért fontos tenni. Bár olykor érdemes tanítani a hülyéket, bunkó korlátoltakat is, ez is az élet része.


Aki értelmesebb, részben azért van itt, hogy tanítson másokat értelmes ,emberi életre. Itt most NEM a tanári munkára gondolok, az szinte csak műveltséget, meg szakmát ad, semmi igazán lényegest.


Kezd te is a kisgyermekkorral akár. A kisgyermekek, főleg kb 5 éves korig még tiszta lelkűek, de őket is tudni kell érteni, átérezni.

2017. jún. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!