Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha Siegrain és Gérard ugyanazo...

Ha Siegrain és Gérard ugyanazok az emberek akkor miért van az, hogy teljesen más az ábrázatuk?

Figyelt kérdés
ha valaki beírja googleba h Siegrain akkor mutat közös képeket is amiken látszódik a másság is.

2016. júl. 19. 00:46
 1/3 anonim válasza:
Én nem vettem észre azt a másságot amit te emlegetsz. :D Szerintem ugyan úgy néznek ki.
2016. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor néztem az animet nekem sem kifejezetten tűnt fel, de a képeken a googleban egy kicsit eltérőnek látszottak, viszont lehet hogy csak a ruha miatt, elvégre az is teljesen eltérő, de viszont lehet hogy egyszerűen csak a kicsit eltérő személyiségeik miatt látom így. Gérard ha tehetné, zárkózott lenne, és most is végsőkig boldogtalan, Sieg viszont amíg meg nem kapta a rendes háttér sztoriját, addig a sikeresebb testvér szerepét töltötte be, és egész könnyen felszólaló típussá vált egy typikus Gérard klónból, így igazából csalódtam mikor kiderült h úgymond kiírják. Még egy másik teória, hogy tudván, hogy másikuk nem ember, nem tükröződik benne a szándék, és csak egy üres tekintet.
2016. júl. 20. 22:09
 3/3 anonim válasza:
Lehet, nem tudom, nekem nem tűnt fel.Szerintem Sieg is, Gerard is és Mystogan is ugyan olyanra lett megcsinálva, max azért látod másként amit te is leírtál. :D
2016. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!