Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Barátságból szerelemről szóló...

Barátságból szerelemről szóló animét tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Valami hasonlót mint a Lovely Complex? Lehetőleg a csaj legyen szerelmes a srácba és később viszonozza.

2016. máj. 29. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nisekoi-először utálják egymást és fokozatosan épül fel.

Toradorat is talán mondhatnám,mert az is hasonló jellegű.

2016. máj. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itazura na kiss - hát itt nincs barátság (csak egy házban laknak egy véletlen folytán), ellenben viszont a csaj őrülten szerelmes a srácba, aki először kegyetlenül elutasítja, később pedig még kegyetlenebb lesz, de végül viszonozza majd
2016. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Nisekoi jópofa történet, de sajna a második évad konkrétan semmiről nem szól már, csak körbebaromkodnak a suliban, a szerelmi szál nem halad, a történet még annyira sem.


Toradorát én is ajánlom. Az alapszituáció az, hogy van egy Taiga nevetű lány, annak legjobb barátnője, valamint egy Ryuu nevezetű srác, és annak legjobb haverja. Taiga szerelmes Ryuu haverjába, Ryuu szerelmes Taiga barátnőjébe - tehát összefognak, és megpróbálják összehozni egymást a barátjaikkal. Persze, végül ők fognak összejönni :D


Az Itazura na Kiss-t pedig hanyagolnám a helyedben. Én végigszenvedtem, alig két napja, hogy befejeztem. Az egész nélkülöz minden logikát, a főhősnő irritáló és egyetemistaként sem érettebb egy általános iskolásnál, a pasas eg bunkó mint állat, és még csak nem is a "rosszfiús" módon (amit köztudottan minden nő imád (-.-)), hanem szimplán tapló. A kapcsolatuk nem nevezhető egészségesnek, ha engem kérdezel xD


Aztán:

Allison to Lillia - nem annyira a romantikára fókuszál, de ott van. Allison már egész régóta szerelmes Will-be, aztán illegálisan átkerülnek az ellenséges országba, katonának adják ki magukat meg kincset keresnek, mindenféle hasonló nyalánkság.


Chrno Crusade - ebben sem a romantika a főtéma, sokkal inkább a "mentsük-meg-a-világot" dolog meg az "apácaként kinyírjuk a démonokat". Viszont a legvégén válik a legegyértelműbbé... de ott sírni fogsz. (Én legalábbis sírtam :D)


Gosick - ilyen rejtélymegoldós a dolog, szintén nem a szerelem körül forog benne a világ. De a legvégén van rá utalás (viszonylag erős), hogy összejönnek, viszont csókjelenet az nincs.


Fullmetal Alchemist Brotherhood - szintén nem a romantika a lényeg, sőt, a két fél nem is fut össze állandóan. Ed mindig megvédi Winryt meg megpróbálja kiküszöbölni, hogy belekeveredjen a teljes államot és milliók életét érintő balhéba (mondjuk Briggsnél ez a terve megbukik), meg aztán vannak nagyon aranyos pillanataik. Az anime legeslegvégén van a világ egyik legaranyosabb/viccesebb/röhejesebb (válassz) szerelmi vallomása :D


Kamisama Kazoku - Samatarou az isten fia, Tenko pedig a hozzá születése pillanatától kirendelt őrangyal. Az egész istenfamília a földön él, hogy Samatarou megismerhesse az embereket, és jó isten válhasson belőle. Főként vígjáték, meg aztán időközben Tenko rájön, hogy belezúgott a srácba...

2016. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!