Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » School Days első animének?

School Days első animének?

Figyelt kérdés
Mekkora lehet az esély, hogy ezután az anime után másikba is belekezdjen?

2016. máj. 17. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ezzel kéne kezdeni :D
2016. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

A School Days borzalmas, nehogy ilyesmivel kezdjen bárki.

Maradjunk a magyar szinkronosaknál elsőre:

A vadon hercegnője - film

Fullmetal Alchemist Testvériség

Death Note

D a vámpírvadász vérszomj -film

Trigun

Laputa - Az égi palota

Kaleido Star - ha lány pl

2016. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
School Days egy elvont cucc. Nekem tetszett, de nem ezzel kéne kezdeni. Én például a Hellsing animével kezdtem. :D
2016. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hogy utána soha többé ne nézzen animét akkor nézze azt :D Egybként érdemes olyannal kezdeni amihez van szinkron szerintem:valamelyik Ghibli film vagy esetleg a Death Note
2016. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Az FMA Brotherhood jó választás szokott lenni, a legtöbbeknek még akkor is tetszik, ha esetleg utána nem is néznek több animét. Legjobb barátnőm például úgy van az animékkel, hogy köszi, de inkább ne, viszont az FMA-t már megnézte vagy kétszer :D

Én például a SAO-val kezdtem. Nem egy műalkotás, de ha az az első anime, amit lát, nem fogja látni a színvonalbeli különbségeket, a történet pedig épp elég szórakoztató volt ahhoz, hogy más animéknek is utánanézzek. Én a SAO-t, mint anims kezdést a kezdő olvasós SzJG-hez szoktam hasonlítani :D Életedben nem láttál még a műfajban, ezt látod tetszik, dejó, údeimádom, aztán megnézel vagy 20-at és máris láto milyen szar volt :D

2016. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem olyan rossz a School days sztorija.Ilyen megtörténhet,mivel a tinikor az egyik legérdekesebb és legnehezebben átélhető dolog.A szerelem meg sok mindent kihozhat az emberből...Amúgy meg ha bírod a durvaságokat és nem leszel beteg tőle,akkor nem lesz gond.Ez függ a néző személyiségével is.Bár én is azt mondom,hogy ne ezzel kezd.Egy Narutot ajánlanék. :D
2016. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a magyar szinkron elég gagyi manapság és ezt objektíve kimerem jelenteni :D bármennyire is szokatlan elsőre, az anime japánul az igazi. De ha szinkron még mindig inkább angol.
2016. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem csak hogy,ne a School Daysel kezd de lehetőleg soha nenézd meg azt a borzalmat.Egyik legrosszabb anime valaha.
2016. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, ne a szubjektív véleményeddel oszd az észt, vannak, akik nagyon szeretik. (Megj.: én nem)
2016. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki "szubjektíven" szereti még lehet "objektíven" egy borzalmas anime. Nem minden relatív, főleg nem a legtöbb szellemi termék. Amúgy ha valaki teljes magabiztossággal kijelentheti, hogy ez egy "jó" anime, akkor nem értem miért ne jelenthetné ki valaki az ellenkezőjét is.
2016. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!