Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime Addits érdemes regisztrá...

Anime Addits érdemes regisztrálni, milyen a chat és a társaság?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb oldal. Érdemes.
2016. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)És mulyen a chat,korosztály?Ismersz onnan valakit?
2016. márc. 8. 13:52
 3/5 A kérdező kommentje:
*milyen
2016. márc. 8. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel az AA egy hihetetlen létszámú site, sajnos minden 4. gyerek kínai... akarom mondani felhasználó bunkó. Rengeteg az értelmetlen vita, noha nagyon sok érdekes véleménnyel rendelkező, kulturált fórumozó is van az egyes topicokban. A chat pedig elég siralmas, igazából nincs soha értelmes téma és még követhetelen is. Összeségében inkább az adatbázis és a regisztráció nélkül elérhetelen tartalamak miatt érdemes látogatni az oldalt, barátkozásran inkább az Otaku Forum-ot ajánlom.
2016. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Óóó,köszi!És ott ugye nem 20+-osok chatelnek?Voltam már másik fórumon,de ott belefutottam egy két "nl"életü emberkébe!Xd Nekem meg az nem pálya más nyűgjét hallgatni!
2016. márc. 8. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!